KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 07-09-2023 16:24   Güncelleme : 07-09-2023 16:33

Fanta Fest Coşkusu Samsun'u Büyüledi

Türkiye’nin en büyük gezici müzik festivali Fanta Fest’in sekizinci konseri Samsun’da gerçekleşti. Kırk beş bin müziksever Edis, Ceza ve Güneş’in birbirinden güzel şarkılarıyla eğlendi.

Fanta Fest Coşkusu Samsun'u Büyüledi

 FANTA FEST GENÇLERİ BÜYÜLEDİ

İlk olarak 2001 yılında gerçekleşen ve kesintisiz olarak 14 yıl boyunca devam eden Fanta Fest coşkusu bu yılda tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz yıl 10 ilde binlerce müzikseverle buluşan Fanta Fest’in bu seneki sekizinci durağı Samsun oldu. Müzik ve eğlenceyi Türkiye’nin dört bir yanına Edis, Ceza ve Güneş ile taşıyan Fanta Fest, Doğu Park Sevgi Gölü’nde yoğun bir katılımla gerçekleşti. Gün boyunca, DJ performansları, yarışmalar, atölyeler ve  özel dans şovları gibi etkinliklerin yer aldığı Fanta Fest, akşam da Edis, Ceza ve Güneş konserleri ile Samsunlulara benzersiz bir deneyim yaşattı. 
Festivalin sekizinci konserinde izleyenlere muhteşem bir gece yaşatan Türk Pop Müziği’nin ünlü yıldızı Edis sahneye en beğenilen şarkılarından “Benim Ol” ile çıktı. Edis, hit şarkıları, sahne şovu, dans performansı, kostümü ve bitmeyen enerjisiyle etkinlik alanında katılımcılara bambaşka bir atmosfer yaşattı. Festival seyircisiyle buluştuğu için çok mutlu olduğunu söyleyen Edis “Hoş geldiniz, şahane bir kalabalık var. Sizinle birlikte burada olduğumuz için çok mutluyuz. Şimdi hep birlikte eğlenmeye hazır mısınız? ” dedi. Ünlü yıldız; “Martılar”, “Yalancı”, “Perişanım” gibi en beğenilen şarkılarını sevenleriyle beraber hep birlikte söyledi. Edis, “Bize mükemmel bir gece yaşattınız, sizleri çok seviyorum.” diyerek performansını sonlandırdı.

 

SUS PUS CEZA
Türk rap müziğinin öncü sanatçılarından Ceza, “Sizlerle Samsun’da buluşmak muhteşem. Bu kalabalığı ve çoşkunuzu hiç unutmayacağım. ’’ diyerek Samsunluları selamladı. Ceza konserde; ‘’Yerli Plaka’’ ve ‘’SusPus’’ başta olmak üzere popüler eserlerini müzikseverlerle tek bir ağızdan seslendirdi. 
Son dönemin parlayan yıldızlarından Güneş sevilen parçaları ‘’Dua’’ ve ‘’Suçlarımdan Biri’’yi seslendirmesinin ardından “Hepiniz müthiş görünüyorsunuz. Bana eşlik ettiğiniz için çok teşekkür ederim.” diyerek şarkılarını seslendirmeye devam etti. Sıradışı makyajı, enerjisi ve dans performansıyla öne çıkan Güneş sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı.

AlparslanAlparslan