Yıldız Tilbe bikinili pozunu paylaştı fiziğiyle takipçilerini mest etti

İhtiyaç sahipleri adına 105 kurban kestireceği haberi ile gündeme gelen Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından bikinili pozlarını paylaşarak takipçilerinden tam not aldı.

Yıldız Tilbe bikinili pozunu paylaştı fiziğiyle takipçilerini mest etti
Yıldız Tilbe bikinili pozunu paylaştı fiziğiyle takipçilerini mest etti Admin

Yıldız Tilbe bikinili pozunu paylaştı fiziğiyle takipçilerini mest etti - Sayfa 1

Son olarak Tv8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye'de jüri koltuğuna oturan Yıldız Tilbe, yaz sezonunda konserlerine devam ederken tatil yapmayı da ihmal etmiyor. Sosyal medyayı sıklıkla kullanan Tilbe, tatilden pozlarını da sık sık takipçileriyle paylaşıyor.

 

Yıldız Tilbe bikinili pozunu paylaştı fiziğiyle takipçilerini mest etti - Sayfa 2

Yıldız Tilbe, bu sefer 3,6 milyon takipçisinin bulunduğu Twitter hesabından yaptığı son paylaşımlarıyla gündeme geldi. Usta sanatçının bikinili pozları, sevenleri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

 
Yıldız Tilbe bikinili pozunu paylaştı fiziğiyle takipçilerini mest etti - Sayfa 3

Fotoğrafları paylaşmasının ardından takipçilerine seslenen Tilbe, “Sizde de bikinili fotoğraflarım var mı? Bakayım” deyince takipçileri Tilbe'nin eski görüntülerini paylaştı.

 

Yıldız Tilbe bikinili pozunu paylaştı fiziğiyle takipçilerini mest etti - Sayfa 4

Peki sesiyle hayran bırakan Yıldız Tilbe kimdir?:  Tilbe, 16 Temmuz 1966 yılında İzmir'de doğdu. Zaza ve Kürt asıllıdır. 

 

Yıldız Tilbe bikinili pozunu paylaştı fiziğiyle takipçilerini mest etti - Sayfa 5

6 kardeşten en küçüğü olan Yıldız Tilbe, Mustafa Rahmi Balaban ortaokulu'nda okumakta iken orta ikinci sınıfta eğitimini yarıda bırakarak evlendi.  Bu evlilikten Sezen adında bir kızı oldu.

 

Yıldız Tilbe bikinili pozunu paylaştı fiziğiyle takipçilerini mest etti - Sayfa 6

Sezen Aksu ile tanıştı: Eşinden ayrıldıktan sonra şarkı söylemeye başladı. Önce düğün salonlarında, ardından gece kulüplerinde şarkı söyledi. Bir gece çalıştığı kulübe gelen Sezen Aksu ile tanıştı ve onun daveti üzerine İstanbul'a gelerek vokalisti oldu.

 

Yıldız Tilbe bikinili pozunu paylaştı fiziğiyle takipçilerini mest etti - Sayfa 7

İstanbul'da bir süre barlarda çalıştı ve Aydın Oskay'la anlaşarak "Delikanlım" isimli şarkısı ve aynı ismi taşıyan albümüyle müzik piyasasına oldukça iyi bir giriş yaptı.

 

Yıldız Tilbe bikinili pozunu paylaştı fiziğiyle takipçilerini mest etti - Sayfa 8

İlk klibini Cenk Torun'la birlikte oynadığı "Delikanlım" adlı parçaya çekti. Sonraki albümlerinde da başarılı çıkışlar yaptıysa da, ilk albümünde yakaladığı popülariteyi yakalayamadı. Bu süreçte adı daha farklı nedenlerle anıldı. 

 
Yıldız Tilbe bikinili pozunu paylaştı fiziğiyle takipçilerini mest etti - Sayfa 9

Uyuşturucuyla yakalandı: Tarkan ve Deniz Seki gibi pek çok ünlü şarkıcıya şarkı sözleri verdi. 1996 yılında narkotik, evine baskın yaptığında esrarla yakalandı. Tilbe üç gün gözaltında tutulmuş ardından serbest bırakılmıştır. 

 

Yıldız Tilbe bikinili pozunu paylaştı fiziğiyle takipçilerini mest etti - Sayfa 10

Yıldız Tilbe, 1984 yılında 18 yaşındayken Güngör Karahan ile evlendi. Sezen Burçin (d.1985) adında bir kız çocuğu oldu. 1989 yılında boşandı. 

 

Yıldız Tilbe bikinili pozunu paylaştı fiziğiyle takipçilerini mest etti - Sayfa 11

2012 yılının başlarında TRT Müzik kanalında 5 hafta süren "Şarkıların Yıldızı" adlı müzik programı yaptı. Program daha sonra TRT'nin maddi imkanlarının yetersizliği gerekçesi ile yayından kaldırıldı.

 

Yıldız Tilbe bikinili pozunu paylaştı fiziğiyle takipçilerini mest etti - Sayfa 12

28 Ekim 2012 tarihi itibariyle her pazar akşamı Flash TV'de yayınlanan "Yıldız Tilbe ile" isimli televizyon programıyla ekranlara geri döndü.

 

Yıldız Tilbe bikinili pozunu paylaştı fiziğiyle takipçilerini mest etti - Sayfa 13

2017 yılı Ekim ayında başlayan O Ses Türkiye'de Murat Boz, Hadise Açıkgöz, Gökhan Özoğuz ile beraber juri olarak görev aldı.

Kaynak: İnternet Haber

Yıldız Tilbe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da 400 tane çiçek dağıttı, işte nedeni...
Samsun'da 400 tane çiçek dağıttı, işte nedeni...
‘BANA YAKIŞMAZ…’
‘BANA YAKIŞMAZ…’