USTA"ONLARI ALLAH'A HAVALE EDİYORUM"

Bağımsız Samsun Milletvekili ve Seçimlerde Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Erhan Usta,Televizyon ve İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Alparslan'la bir araya geldi. Hakkında ‘proje aday’ söylentileri ile ilgili görüşme yaptı

USTA
USTA Admin  Yerel seçimlerde  Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan  Erhan Usta, Ramazanda iftar öncesi esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Usta ,Fora Haber genel yayın Müdürü Gazeteci Nihat Alparslan'la  iftar öncesinde 56'larda çorbacıda   bir araya geldiler. Ramazan iftar öcesinde hakkındaki proje adayı söyletileri ile ilgi   konuşan Usta"Seçimler öncesinde hakkımda çok çirkin iftiralarda bulundular.Erhan Usta milyonları aldı..Aday oldu.AK Partinin projesi diye söylendi. Yok TBMM'de Bahçeli ile yakınlaştı .TV yayınladı diye .Bütün bu söylentiler yalandan ibaret.  Seçimlerde aldığım oy  ortada bu halk beni seviyor..Bende Samsun'lu hemşehrilerimin parti ayrımı yapmadan her zaman yanındayım.Bağımsız milletvekiliyim .Olmaya da devam edeceğim..Şimdi Samsun'da 100 yıl utlamaları var.Devlet Bahçeli toplantı için geliyor.İftar yemeğinde karşılaşırırsak elini sıkmayacakmıyız..Benim eski genel başkanım..

 Biz kimin projesiyiz bunu da açıklasınlar. Böyle bir iddia olabilir mi?” bulundu; TEHDİTLER Mİ ALIYORSUN? Ben hiçbir partiden aday olmayacağımı sosyal medya üzerinden açıkladığım zaman, vatandaşlar bana, ‘Kardeşim biz ümitlenmiştik. Ümidimiz kursağımızda kaldı. Bazıları ise tehditler mi alıyorsun. Neden aday olmuyorsun’ dediler. Şimdi bunları duyunca biz de Karadenizliyiz sonuçta böyle bir karar aldık. Bu kararımızı da Atatürk’ün Samsun’a çıktığı saatte açıkladık.   TROLLER SALDIRDI Tabii ben adaylığımı açıkladıktan sonra, 2 gün içerisinde bazı siyasi troller tarafından vazgeçirilmek için ortaya ‘Bu projedir’ iddiaları atıldı. Çok çirkin şeyler söylendi. Hakkımda yalan yere dedikodu edenlei ,bu mubarek Ramazan günü  Allah'a havale ediyorum"

 

Erhan Usta Samsun Alparslan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elazığ'da yeni keşif kara leylek kanyonu adı verildi yöre halkı ilk kez gördü
Elazığ'da yeni keşif kara leylek kanyonu adı verildi yöre halkı ilk kez gördü
Güçlü hafıza için adaçayı, bunamaya karşı şalgam tüketin
Güçlü hafıza için adaçayı, bunamaya karşı şalgam tüketin