YAŞAM
Giriş Tarihi : 31-12-2019 20:41   Güncelleme : 31-12-2019 20:41

UGD Başkanı Nihat Alparslan Yeni Yıl Mesajı Yayınladı

Uluslararası Gazeteciler ve İnternet Medya Derneği Başkanı Nihat Alparslan"2020 Yılı Gazetecilerin Tarafsızca Haberler Yazacağı,İfade Özgürlüğünün problem olmayacağı bir yıl Olmasını Diliyorum"

UGD Başkanı Nihat Alparslan Yeni Yıl Mesajı Yayınladı

UBD Genel Başkanı Nihat Alparslan"Tüm dünyada ve ülkemizde barış, kardeşlik dolu güzel günler yaşayacağımız, mutlu yarınları hep bir arada göreceğimiz, nice yeni yıllar olması umuduyla 2020 yılını karşılıyoruz.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de derin etkileri olan ekonomik krizin ve her açıdan ülkemizi, halkımızı olumsuz yönde etkileyen ne varsa hepsinin yerini; güzel anılara, mutluluk, keyif ve refah dolu günlere bırakmasını temenni ediyorum.

Yeni yılda; ötekileştirmeden, kutuplaştırmadan hoşgörü ve saygı çerçevesinde bir arada beraberlik ve dayanışma içinde adil olmayı, özgür düşüncenin ve barışın egemen olduğu, hak, hukuk ve eşitlik ilkeleri doğrultusunda adaletin hüküm sürdüğü aydınlık bir geleceğe ulaşmayı diliyorum.

Bu düşünceler ışığında; 2020 yılının tüm dünya için umut dolu bir yıl olması ve her şeyin çok daha güzel olacağı mutlu bir dört mevsim yaşatması temennisiyle yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

 

DYP