MAGAZİN
Giriş Tarihi : 05-08-2019 16:16   Güncelleme : 05-08-2019 16:16

Şarkıcı Bengü kızı Zeynep'i kucağına aldı! Selim Selimoğlu ile evlenmişti

Geçtiğimiz yıl, iş insanı Selim Selimoğlu ile hayatını birleştiren ünlü şarkıcı Bengü, kızları Zeynep'i bu sabah kucağına aldı.

Şarkıcı Bengü kızı Zeynep'i kucağına aldı! Selim Selimoğlu ile evlenmişti

Şarkıcı Bengü kızı Zeynep'i kucağına aldı! Selim Selimoğlu ile evlenmişti - Sayfa 1

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında hayatını birleştiren şarkıcı Bengü ve iş insanı Selim Selimoğlu, bu sabah kızları Zeynep'i kucaklarına aldı. Çiçeği burnunda anne Bengü ve bebeğinin sağlık durumunun iyi olduğu söylendi.

 

Şarkıcı Bengü kızı Zeynep'i kucağına aldı! Selim Selimoğlu ile evlenmişti - Sayfa 2

Güzel şarkıcı hamileliğinin 37'inci haftasında duygusal bir paylaşım yaparak şu satırları kaleme almıştı: ''Bu güzel serüvenin sonuna yaklaşırken: Bu sabah dedim ki kendi kendime geriye dönüp baktığımda çok özleyeceğim bugünleri... Hiç bilmediğim eşsiz duygular yaşadım...

 
Şarkıcı Bengü kızı Zeynep'i kucağına aldı! Selim Selimoğlu ile evlenmişti - Sayfa 3

Kimi zaman zorlandım, korktum, endişelendim ama hepsi muhteşem anlardı... Şimdi ise sabırsızlık ve heyecan aldı başını gitti... 

 

Şarkıcı Bengü kızı Zeynep'i kucağına aldı! Selim Selimoğlu ile evlenmişti - Sayfa 4

Geriye doğru sayıyoruz; artık hazırız bekliyoruz! Dualarınız, iyi dilekleriniz, güzel enerjinizle bize hep destek oldunuz... Eksik olmayın sağ olun, hep var olun."

 

Şarkıcı Bengü kızı Zeynep'i kucağına aldı! Selim Selimoğlu ile evlenmişti - Sayfa 5

Bengü kimdir?

Bengü Erden ya da sahne adıyla Bengü, 2 Nisan 1979 yılında İzmir'de doğdu.Müzikle tanışması ilkokul yıllarında İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ile oldu. İzmir'de sahnelenen "Oliver Twist" isimli müzikalde başrol oynadı. İzmir Devlet Konservatuvarı Genel Müdürü Müfit Bayraşa'dan şan dersleri aldı. 1998 yılında Müfit Bayşara'nın bir bestesiyle MÜYAP ve Show TV'nin organize ettiği Pop Show '98 adlı şarkı yarışmasında 2. oldu. Akademi İstanbul'da müzik eğitimi aldı. 

 

 

Şarkıcı Bengü kızı Zeynep'i kucağına aldı! Selim Selimoğlu ile evlenmişti - Sayfa 6

Üç yıl süre ile Kenan Doğulu'ya vokalik yaptı.2007 de Show TV de Organize edilen Bak Kim Dans Ediyor adlı yarışmada 1. oldu. İlk albümü Hoş Geldin'i Kenan Doğulu ve Ozan Doğulu prodüktörlüğünde 2000 yılının Temmuz ayında piyasaya çıkardı. Daha sonra Bağlasan Durmam adlı 2. stüdyo albümünü 2005 yılında çıkardı. Bir yıl aradan sonra 2007 yılında üçüncü albümü Taktik piyasaya çıktı. 

 

 

Şarkıcı Bengü kızı Zeynep'i kucağına aldı! Selim Selimoğlu ile evlenmişti - Sayfa 7

2009 yılında İki Melek albümünü çıkardı. Albüm 125.000 kopya sattı ve Altın Plak aldı.Resmi Türkiye listesinde 7 hafta zirvede kalarak 2009'un en uzun süre zirve'de kalan sanatçılarından oldu. 2011 yılında Dört Dörtlük albümünü çıkardı.Hareketli çıkış şarkısı Aşkım'la dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Şarkı Google Zeitgeis raporlarına göre 2011'in en çok aranan şarkısı oldu. Yine Google verilerine göre Bengü, 2011'in "en çok takip edilen Sanatçısı" oldu. 2012 yılında Anlatacaklarım Var maxi single'ını piyasaya sürdü.Single'da yer alan Yaralı şarkısı, 7 hafta Resmi Türkiye listesinde 1 numara olarak kaldı. 

 

 

Şarkıcı Bengü kızı Zeynep'i kucağına aldı! Selim Selimoğlu ile evlenmişti - Sayfa 8

2013 yılında Saygımdan şarkısını piyasaya sürmüştür.Şarkı, Resmi Türkiye listesinde 2014 yılının başlarında 5 hafta boyunca zirvede yer almıştır.Bengü, 2014 yılında düzenlenen 2. Türkiye Müzik Ödülleri'nden Yaralı şarkısıyla Radyolarda En Çok Çalınan Şarkı ödülünü almıştır.Albümde bulunan Korkma Kalbim şarkısıyla MÜ-YAP Müzik Ödüllerinden Dijital sertifika aldı ve albümü yılın en çok satan albümlerinden oldu. 

 

 
Şarkıcı Bengü kızı Zeynep'i kucağına aldı! Selim Selimoğlu ile evlenmişti - Sayfa 9

Bengü, 2014 yılının ekim ayında İkinci Hal adını verdiği 7. stüdyo albümünü piyasaya çıkarmıştır.Çıkış şarkısı Sahici, çıktığı hafta Resmi Türkiye Listesi'ne 3 numaradan girmiş ve toplam 5 hafta zirvede kalmıştır. Bengü, 2014 yıl sonu açıklanan verilerle toplam 10 hafta Resmi Türkiye listesinde 1 numara olarak 2014'ün en çok zirvede kalan 2. sanatçısı olmuştur. Bengü, Telif Metre'nin verilerine göre 2014'ün TV'lerde en çok yayınlanan kadın sanatçısı olmuştur.kinci Hal'den yayımlanan Feveran adlı şarkısı DMC'den 2015 yılında Dijital platformda başarısından dolayı Altın Plak almıştır. 

İnternet Haber