Özel: EYT sözünü tutan Erhan Usta'yı görevden aldınız

CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, MHP'yi topa tuttu. MHP'nin verdiği Af, EYT ve 3600 ek gösterge sözlerini hatırlatan Özel, "EYT'ye sözünü tutan Grup Başkanvekili Erhan Usta'yı görevden aldınız, üyeleriniz MHP'liyim demeye utanıyor" ifadelerini kullandı.

Özel: EYT sözünü tutan Erhan Usta'yı görevden aldınız
Özel: EYT sözünü tutan Erhan Usta'yı görevden aldınız Admin

3600 ek gösterge, Af ve EYT konularını gündeme getiren CHP'li vekil Özel, MHP'yi hedef aldı. Konular hakkında söz veren MHP'yi eleştiren Özel, EYT konusunda büyük hassasiyet gösteren Erhan Usta'nın görevden alındığını belirterek "Üyeleriniz MHP'liyim demeye utanıyor" dedi. 

İKİ GÜNE HAVLU ATANLAR

Özgür Özel konuşmasında şu ifadelere yer verdi: CHP'li Özgür Özel, "Toplumda bir beklenti varken bu Meclisi kendi kafanıza göre, işte turizmle ilgili yandaşları kayıracak, Plan Bütçede yandaşlara birtakım katkılar sağlayacak maddeleri çıkarıp toplumun gerçek meselelerini konuşmadan kaçıp gitmeye kalkarsanız böyle yakalanır, böyle sobelenir, konuşmadığınız önergede çıkıp böyle söz almak zorunda kalırsınız, bir. İkincisi: Siz EYT'lilere söz verip kanun teklifi verip burada EYT'ye sözünü tutan grup başkan vekilini görevden alan partisiniz. (CHP sıralarından alkışlar) Biz Milliyetçi Hareket Partisini çok iyi tanırız da siz MHP'yi tanınmaz hâle getirenlersiniz.mitil atmaya gelip de iki günde havlu atanlar. Bütün içinizden yepyeni bir parti çıktı, hâlâ daha üyeleriniz kahvelerde "MHP'liyim." demeye utanır hâle geldiler bir de onu düşünün." dedi. Tartışmaların büyümesi üzerine birleşime ara verildi.

 

Özgür Özel MHP EYT
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da hayvan mezarlığı!
Samsun'da hayvan mezarlığı!
Kansere yenik düşen Neslican Tay tüm Türkiye'yi hüzne boğdu! Hakkında yapılan rezil paylaşımlar
Kansere yenik düşen Neslican Tay tüm Türkiye'yi hüzne boğdu! Hakkında yapılan rezil paylaşımlar