Nazlı Çelik kızı ile fotoğraf paylaştı! Şeytana uymuşsun diyerek topa tuttular!

Başarılı haber sunucusu Nazlı Çelik, sosyal medya hesabından kızı ile fotoğrafını paylaştı ve olanlar oldu. Bazı sosyal medya takipçileri Çelik'i topa tuttu.

Nazlı Çelik kızı ile fotoğraf paylaştı! Şeytana uymuşsun diyerek topa tuttular!
Nazlı Çelik kızı ile fotoğraf paylaştı! Şeytana uymuşsun diyerek topa tuttular! Admin

Nazlı Çelik kızı ile fotoğraf paylaştı! Şeytana uymuşsun diyerek topa tuttular! - Sayfa 1

Star Tv ekranlarının başarılı haber spikeri Nazlı Çelik, yaz sezonunu fırsat bilerek ailesiyle beraber tatile çıktı. Ailesiyle tatil için Ayvalık'ı tercih eden Çelik, Şeytan Tepesi'ne çıktı ve kızı ile oradan çekildiği fotoğraflarını sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaştı. 

 

Nazlı Çelik kızı ile fotoğraf paylaştı! Şeytana uymuşsun diyerek topa tuttular! - Sayfa 2

Nazlı Çelik'in yaz nedeniyle tatil beldesinde tercih ettiği şort ise başına bela oldu. Çelik'in kızı ile de paylaştığı fotoğraflarda şortuna takılan birçok kişi olumsuz yorum yağmuruna tuttu.

 
Nazlı Çelik kızı ile fotoğraf paylaştı! Şeytana uymuşsun diyerek topa tuttular! - Sayfa 3

Ünlü spikere 'Şeytana uymuşsunuz', 'Lütfen şeytanın yolundan çıkın' gibi birçok eleştiri geldi. Çelik'in günlerce önce paylaştığı fotoğraflar gelen kötü yorumlardan dolayı günler sonra gündeme geldi.

 

Nazlı Çelik kızı ile fotoğraf paylaştı! Şeytana uymuşsun diyerek topa tuttular! - Sayfa 4

Nazlı Çelik'in bu kadar olumsuz ve hakaret içeren yorumlarını fark eden hayranları ise olumsuz yorumlara karşı cephe aldı.

 

Nazlı Çelik kızı ile fotoğraf paylaştı! Şeytana uymuşsun diyerek topa tuttular! - Sayfa 5

Bu nedenle birçok olumsuz yorumun ardından Nazlı Çelik, hem hakaret edenlere karşı savunuldu hem de birçok övgü dolu yorum aldı. Olumsuz yorum yapanlardan bazıları ise şikayet edilince yorumlarını kaldırdılar.

 

Nazlı Çelik kızı ile fotoğraf paylaştı! Şeytana uymuşsun diyerek topa tuttular! - Sayfa 6

Bazı sosyal medya kullanıcıları ise olumsuz yorum yapan kişileri Instagram'a şikayet etti. Gelen tepkilerin ardından olumsuz yorumların bazıları kaldırıldı.

 

Nazlı Çelik kızı ile fotoğraf paylaştı! Şeytana uymuşsun diyerek topa tuttular! - Sayfa 7

İşte o yorumlardan bazıları...

 

Nazlı Çelik kızı ile fotoğraf paylaştı! Şeytana uymuşsun diyerek topa tuttular! - Sayfa 8

Nazlı Çelik kimdir?

 

1977 senesinde İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul'da, lise eğitimini ise İsviçre'de bir yatılı okulda tamamladı. ABD'nin Boston şehrinde Emerson College'da hem televizyon hem psikoloji alanında eğitim gördü. 1999 yılında Türkiye'ye döndü. NTV Haber'de polis adliye muhabirliği yaptı. 2002 yılında Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığının davetlisi olarak Beyaz Saray ve Pentagon gezilerini içeren bir eğitim gördü. 

 
Nazlı Çelik kızı ile fotoğraf paylaştı! Şeytana uymuşsun diyerek topa tuttular! - Sayfa 9

2005 yılında Erdoğan Aktaş'la beraber Kenan Işık döneminde Star TV'ye geçti ve 2006 yılından beri Star Haber'i sunuyor. 2008 yılında Uğur Dündar Star Haber'i sunduğu kısa zamanlarda muhabirlik yapmıştır. Ardından Murat Çelik Star TV'den ayrıldıktan sonra muhabirliği bıraktı ve Hafta Sonu Haberleri sundu. 2011 yılında Uğur Dündar Star Haber'i bıraktıktan sonra hafta içi haberciliğine geri döndü. 

 

Nazlı Çelik kızı ile fotoğraf paylaştı! Şeytana uymuşsun diyerek topa tuttular! - Sayfa 10

2014 yılında güvenlik güçlerine taş atarken çekilen görüntüleriyle görüntülenen HDP milletvekili Aysel Tuğluk'u eleştirmiştir.16 Mart 2016 tarihinde Mardin, Nusaybin'e gitti. Olayları yaşayarak anlattı.Bu olayların ardından Nisan'ın başında Hakkari, Yüksekova'ya gitti. O bölgede yaşananları da haber yaptı. 

 

 

Nazlı Çelik kızı ile fotoğraf paylaştı! Şeytana uymuşsun diyerek topa tuttular! - Sayfa 11

Yine Nazlı Çelik'e Hakkari Yüksekova'da ki haberinden sonra Halkların Demokratik Partisi (HDP) Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan tepki göstermiş, Zeydan, Çelik'e "Kan üzerinden reyting" suçlamasında bulunmuş,Çelik, bu suçlamalara "Bu görüntüdeki yer, Hollywood'da film seti değil. Asker ve polisler de figuran değil. Çevredeki binaların üzerindeki delikler de matkap deliği değil. Onlarca şehidin verildiği, pek çok teröristin öldürüldüğü Yüksekova'nın ta kendisi." diyerek cevap vermiştir. 

 

 

Nazlı Çelik kızı ile fotoğraf paylaştı! Şeytana uymuşsun diyerek topa tuttular! - Sayfa 12

Özel Hayatı 
1999 yılında Burak Öztarhan ile evlendi ve 2012 yılında boşandı. Ardından 14 Şubat 2015 tarihinde Serdar Bilgili ile Madrid'de evlenmiş 6 ay sonra boşanmıştır. 

KAYNAK: İNTERNET HABER

Nazlı Çelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da 400 tane çiçek dağıttı, işte nedeni...
Samsun'da 400 tane çiçek dağıttı, işte nedeni...