Mustafa Demir: Samsun'a en çok hizmet eden insanlardan biri olmak istiyorum

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, kentte hayata geçirecekleri projeler ve çalışmalarla Samsun'u Türkiye'de örnek şehir ve belediye yapacaklarını söyledi.

Mustafa Demir: Samsun'a en çok hizmet eden insanlardan biri olmak istiyorum
Mustafa Demir: Samsun'a en çok hizmet eden insanlardan biri olmak istiyorum Admin

"HALKA HİZMETTE GÖZÜMÜZ HİÇ BİRŞEY GÖRMEZ"

Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kuruluşunda önemli bir yere sahip olan Samsun'un değerine değer katmak için göreve talip olduklarını ifade eden Demir, "Halka hizmet yarışında bizim gözümüz hiç bir şeyi görmez. Her şeyi bir kenara bırakır şehrimiz, vatandaşlarımız için en iyi ne yapabiliriz sorunu sürekli kendimize sorarız. Cumhur İttifakı'nın adayı olarak açıklanmam sonrasında yoğun bir proje hazırlığı, çalışma programı üzerinde geniş bir ekiple çalıştık. Kentimiz, insanlarımız o kadar değerli ki, hizmet noktasında hiç bir eksiği bırakmamak bizim üzerimize büyük bir borç. Ne makam, 
ne mevki hiç önemli değil. Allah nasip ederde 31 Mart'ta halkımız yetki verirse bu şehre en çok hizmet eden, çalışan, ömründen bir parça veren insanlar arasında bende olmak istiyorum.  Halkımızla, şehrimizin dinamikleriyle, dava arkadaşlarımızla aramıza kimse nifak sokamayacak çünkü hedefimiz güçlü Türkiye, güçlü Samsun ve halka hizmettir. Biz durursak şehrimiz durur, biz çalışmazsak şehrimiz ülkemiz büyük kayıplar yaşar. Ülkemize şehrimize olan çalışma azmimizi, niyetimizi kimse değiştiremez." diye konuştu.

Özellikle kent için hazırladıkları projeleri sürekli kamuoyuyla paylaştıklarını anımsatan Demir, iktisadi kalkınma, istihdam konusunu çok önemsediklerini, gelecek çalışma planında kent genelinde 23 bin dönüm sanayi bölgesi oluşumunu programa aldıklarını da sözlerine ekledi.
Çeşitli noktalardaki ortak programlara AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İl Başkanı Ersan Aksu, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Erdoğan Tok, teşkilat üyeleri katıldı.

Mustafa Demir Samsun'a en çok hizmet eden adam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nazlıcan evet dedi..
Nazlıcan evet dedi..
Ordulu kadının örnek duyarlılığı! Kuş elektrik saatine yuva yapınca elektriği kesti!
Ordulu kadının örnek duyarlılığı! Kuş elektrik saatine yuva yapınca elektriği kesti!