Murat Yıldırım ve eşi Iman Elbani bebeklerini anne karnında kaybetti

Kim Milyoner Olmak İster'in başarılı sunucusu Murat Yıldırım ve eşi Iman Elbani bebeklerini anne karnında kal p durması sonucu kaybetti.

Murat Yıldırım ve eşi Iman Elbani bebeklerini anne karnında kaybetti
Murat Yıldırım ve eşi Iman Elbani bebeklerini anne karnında kaybetti Admin

Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Murat Yıldırım ve eşi Iman Elbani bebeklerini kaybetti - Sayfa 1

Kim Milyoner Olmak İster'in başarılı sunucusu Murat Yıldırım, 25 Aralık 2016 yılında Iman Elbani ile hayatını görkemli bir düğün ile birleştirerek dünyaevine girmişti. 3 Ay önce müjdeli bir haber alarak anne ve baba olacaklarını öğrenen ünlü çiftten kötü haber geldi. 

 

Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Murat Yıldırım ve eşi Iman Elbani bebeklerini kaybetti - Sayfa 2

Milliyet'in haberine göre, Murat Yıldırım ve Iman Elbani anne - baba olmaya hazırlanırken, çift bebeklerini anne karnında kalp durması sonucu kaybetti. Acı olayın ardından hemen Iman Elbani hemen ameliyata alındı. Hastaneden çıkarken görüntülenen Murat Yıldırım ''Hayırlısı Allah'tan'' demekle yetindi. 

 
Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Murat Yıldırım ve eşi Iman Elbani bebeklerini kaybetti - Sayfa 3

Peki, Iman Elbani Yıldırım kimdir?

Fas'ın yıldızlarından biri olan Iman Elbani, Ortadoğu'nun en ünlü modellerinden biri. Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlar ile dikkat çeken Elbani, Miss Arab World güzellik yarışmasında birinci olmuştur.

 

Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Murat Yıldırım ve eşi Iman Elbani bebeklerini kaybetti - Sayfa 4

Dünyada pek çok reklam filmi ve dizilerde de rol alan güzel, Türkiye'de de eşiyle birlikte bir reklamda oynamıştır.

 

Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Murat Yıldırım ve eşi Iman Elbani bebeklerini kaybetti - Sayfa 5

Peki, Murat Yıldırım kimdir?

Dizi ve sinema oyuncusu Murat Yıldırım, 13 Nisan 1979 yılında dünyaya geldi. Annesi ve babası aslen Mardinli olan oyuncu, babasının öğretmenlik görevi nedeniyle 1979'da Konya'da doğdu. Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümününden mezun oldu.

 

 

Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Murat Yıldırım ve eşi Iman Elbani bebeklerini kaybetti - Sayfa 6

Tiyatro ve müziğe ilgisi olan Murat Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Oyuncuları'na (YÜO) katılıp 3 yıl amatör olarak tiyatroda yer aldı. YÜO'daki arkadaşları sayesinde televizyon dünyasına adım atan Yıldırım'ın televizyonla ilk tanışması, 2003 yılında "Ölümsüz Aşk" dizisinin bir bölümünde küçük bir rol ile oldu. Fakat dizi sadece 11 bölüm yayınlandı.

 

Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Murat Yıldırım ve eşi Iman Elbani bebeklerini kaybetti - Sayfa 7

2004 yılında Bütün Çocuklarım dizisinde "Mesut" karakterini canlandıran Yıldırım, daha sonra Büyük Yalan dizisinde yer aldı. 2006 yılında ilk uzun soluklu dizisi olan Fırtına adlı dizide başrol oynayarak tanındı. Aynı yıl sinemada Altın Portakal ödülüne aday olan Araf filmi ile ilk kez sinemada yer aldı ve başrol oynadı.

 

Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Murat Yıldırım ve eşi Iman Elbani bebeklerini kaybetti - Sayfa 8

Tuba Büyüküstün ile birlikte başrolde olduğu Asi dizisinde "Demir" karakteri ile önemli bir çıkış yaptı. 2009 yılında ise Asi dizisinin sona ermesinden sonra TMC yapım şirketi ile Aşk ve Ceza adlı dizi için anlaşma yapan Yıldırım, dizide başroldeydi. 

 
Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Murat Yıldırım ve eşi Iman Elbani bebeklerini kaybetti - Sayfa 9

Kocan Kadar Konuş filmleriyle komedi türünde de iddialı olduğunu gösteren Murat Yıldırım, 2012'de Show TV'de yayınlanan Suskunlar'da Ecevit karakterine hayat verdi. 

 

Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Murat Yıldırım ve eşi Iman Elbani bebeklerini kaybetti - Sayfa 10

Yıldırım, Ekim 2015'te İstanbul 19. Ağır Ceza Mahkemesi'nin kararınca "uyuşturucu kullanmak" suçundan 10 ay hapis cezası aldı. "örgüt kurmak, yönetmek ve üye olmak" suçundan beraat etti. Mahkeme, hapis cezasının bir yıldan daha az olmasından dolayı cezayı erteledi.

 

Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Murat Yıldırım ve eşi Iman Elbani bebeklerini kaybetti - Sayfa 11

39 yaşındaki Murat Yıldırım, 20 Haziran 2008'de Fırtına dizisinin setinde tanıştığı rol arkadaşı Burçin Terzioğlu ile evlendi fakat bu evlilik sadece 4 yıl sürdü. Londra'da tanıştığı Faslı oyuncu İmane Elbani ile 13 Kasım 2016'da Adana'da aile arasında yapılan sade bir törenle evlendi. 

 

Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Murat Yıldırım ve eşi Iman Elbani bebeklerini kaybetti - Sayfa 12

Murat Yıldırım, kız istemek için Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan'ı devreye sokmuştur. Cumhurbaşkanı Erdoğan da düğün hediyesi olarak bir Kuran göndermiştir.

Kaynak: İnternet Haber

Murat Yıldırım Iman Elbani
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da 400 tane çiçek dağıttı, işte nedeni...
Samsun'da 400 tane çiçek dağıttı, işte nedeni...