İhanetin ardından Sneijder'den Türk basınına olay sözler

Bir dönem Galatasaray'da forma giyen Wesley Sneijder, Yolanthe Cabau ile boşanma iddialarıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı

İhanetin ardından Sneijder'den Türk basınına olay sözler
İhanetin ardından Sneijder'den Türk basınına olay sözler Admin

İhanetin ardından Sneijder'den Türk basınına olay sözler - Sayfa 1

Bir süredir Yolanthe Cabau ile boşanma haberleriyle gündemde olan Wesley Sneijder ortaya atılan çeşitli iddialar hakkında açıklama metni yayınladı. 

 

İhanetin ardından Sneijder'den Türk basınına olay sözler - Sayfa 2

Sneijder, son olarak tazminat olarak eşine 15 milyon euro ödeyeceği iddiaları Hollanda basınında yer alan ve Türk medyasının da kullandığı haberlere vurgu da yaptı. 

 
 

İhanetin ardından Sneijder'den Türk basınına olay sözler - Sayfa 3

''Bazı şeylere açıklık getirmek gerekiyor'': 35 yaşındaki futbolcu mesajında şu ifadelere yer verdi: "Ben ve Yolanthe hakkında söylenen yalanlara daha fazla hoşgörü gösteremeyeceğim. Bazı şeylere açıklık getirmek gerekiyor.

 

İhanetin ardından Sneijder'den Türk basınına olay sözler - Sayfa 4

''Evliliğimde birçok hata yaptım'': "Öncelikle, evet bir süredir bir arada değiliz. Şu an boşanmadık da. Evliliğimde birçok hata yaptım. Ancak, bu kimsenin işi değil. Yolanthe benim için hala iyi biridir ve ona çok saygı duyuyorum. Birlikte olmasak bile bana ve oğluma çok iyi bakıyor."

 

İhanetin ardından Sneijder'den Türk basınına olay sözler - Sayfa 5

''Beyler, giderek çılgınlaşıyorsunuz'': "İkinci olarak, Yolanthe'nin maddi olarak bana ihtiyacı yok. Türk basını, Yolanthe'nin benden 19 milyon euro istediğini ve benim ona 15 verdiğimi yazdı! Beyler, giderek çılgınlaşıyorsunuz." 

 

İhanetin ardından Sneijder'den Türk basınına olay sözler - Sayfa 6

''Tüm yazılanlar yalan": "İnsanlar gerçekleri bilsin istiyorum. Birbirimizin paralarına ihtiyacımız yok. Tüm yazılanlar yalan."

 

İhanetin ardından Sneijder'den Türk basınına olay sözler - Sayfa 7

"Herhangi bir şeye cevap verme ihtiyacımız yok. Tüm bu yazılanlara rağmen çocuğumun annesi sakin kalmasına saygılıyım. Ancak, bu durumda hoşlanmıyorum. İnsanların hayatımı darmadağın etmesine izin vermeyeceğim."

 

İhanetin ardından Sneijder'den Türk basınına olay sözler - Sayfa 8

"Yolanthe ile bir süredir birlikte değiliz ama henüz boşanmadık. Yolanthe, çocuğumun annesi ve ona saygı duyuyorum. Türk basınına göre Yolanthe 19 milyon euro istemiş ve ben 15 euro verecekmişim öyle mi? Haha! Sadece beyinsiz insanlar okuduklarına inanır."

 
 

İhanetin ardından Sneijder'den Türk basınına olay sözler - Sayfa 9

Dokuz yıl önce hayatlarını birleştiren çift, geçen yıl ayrılmaya karar verdi. Hollanda basını; ikilinin birbirine ihanet ettiğini, Sneijder'in eşine sözlü ve fiziksel şiddet uyguladığını iddia etmişti.

KAYNAK: İNTERNET HABER

Wesley Sneijder Yolanthe Cabau
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da 400 tane çiçek dağıttı, işte nedeni...
Samsun'da 400 tane çiçek dağıttı, işte nedeni...
‘BANA YAKIŞMAZ…’
‘BANA YAKIŞMAZ…’