HaberlerYusuf Ziya Yılmaz: 'Değerlerimize sahip çıkmalıyız'

Yusuf Ziya Yılmaz: 'Değerlerimize sahip çıkmalıyız' AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Dinimizden, örf ve ananelerimizden, kültürümüzden, tarihten gelen çok önemli kazanımlarımız var. Bizi biz yapan değerlerimizi kaybetmememiz, yaşatmamız gerekli' dedi

HaberlerYusuf Ziya Yılmaz: 'Değerlerimize sahip çıkmalıyız'
HaberlerYusuf Ziya Yılmaz: 'Değerlerimize sahip çıkmalıyız' Admin

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Huzurevi sakinleriyle bayramlaşan Yılmaz, hal ve hatırlarını sordu, bayramlarını kutladı. Yaşlılarla vakit geçiren Yılmaz, yine huzurevinde kalan çocukluk arkadaşı Samsun'un tanınan simalarından Diş Hekimi Aybars Turan'ı da ziyaret ederek, sağlığı hakkında bilgi aldı, onun da bayramını kutladı.

BÜYÜK BİR YOZLAŞMA VAR

Değerler kavramına değinen Milletvekili Yılmaz, “Bizim en büyük kazanımlarımız arasında örf ve ananelerimiz, geleneklerimiz, kültürel bağlarımız, zenginliklerimiz var. Ne yazık ki, tarihten gelen bu değerlerimiz son yıllarda azalmaya başladı. Bizi biz yapan değerlerimizi kaybetmememiz, yaşatmamız gerekli. Günümüz çağında büyük bir yozlaşma, dejenerasyon etkisini göstermeye, bizi bizden uzaklaştırmaya başladı. Hepimizin değerlerimize sahip çıkması, yaşatması gelecek nesillere taşıması gerektiğini unutmamalı" dedi.

Yusuf ziya yılmaz aybars turan huzurevi ziyareti Aybars
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DYP Genel Başkanı Avk.Özaçıkgöz
DYP Genel Başkanı Avk.Özaçıkgöz"KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı Rum Ağzı ile Konuşuyor"
Perinçek'ten Akıncı'ya: KKTC Cumhurbaşkanı değil Amerikan Valisi!
Perinçek'ten Akıncı'ya: KKTC Cumhurbaşkanı değil Amerikan Valisi!