MAGAZİN
Giriş Tarihi : 07-08-2019 15:46   Güncelleme : 07-08-2019 15:46

Güldür Güldür sunucusu Ali Sunal baba oldu eşi Nazlı Kurbanzade bakın kim çıktı

Show TV'de yayınlanan Güldür Güldür Show'un final yapmasının ardından eşi Nazlı Kurbanzade ile tatile çıkan Ali Sunal, baba olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu.

Güldür Güldür sunucusu Ali Sunal baba oldu eşi Nazlı Kurbanzade bakın kim çıktı

Güldür Güldür sunucusu Ali Sunal baba oldu eşi Nazlı Kurbanzade bakın kim çıktı - Sayfa 1

Avukat Nazlı Kurbanzade ile birlikte geçtiğimiz yılın Mart ayında nikah masasına oturan Ali Sunal, ikinci evliliğinden çekirdek ailesini kurdu. Gökçe Bahadır ile sadece 1 yıl süren evliliğinden çocuk sahibi olmayan Sunal, eşinin doğum yaptığını sevenleriyle paylaştı.

 

Güldür Güldür sunucusu Ali Sunal baba oldu eşi Nazlı Kurbanzade bakın kim çıktı - Sayfa 2

Şu sıralar yeni filminin vizyona girmesi için gün sayan Ali Sunal ve eşi Nazlı Kurbanzade'nin 'Narin' ismindeki bebekleri dünyaya geldi. Narin, Kadıköy'deki özel bir hastanede hayata gözlerini açtı. Ayrıca bebeğin, 2 kilo 643 gram olarak dünyaya geldiği öğrenildi.

 
Güldür Güldür sunucusu Ali Sunal baba oldu eşi Nazlı Kurbanzade bakın kim çıktı - Sayfa 3

Bebeğin ve Nazlı Kurbanzade'nin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken Ali Sunal, sosyal medya hesabından takipçilerine müjdeli haberi verdi. Sunal, yaptığı bu paylaşıma "Ben baba oldummm. Rüya gibi... Hoşgeldin canım kızım güzel Narin’im. Benim hayatım Nar bebek" notunu düştü.

 

Güldür Güldür sunucusu Ali Sunal baba oldu eşi Nazlı Kurbanzade bakın kim çıktı - Sayfa 4

Peki Narin isminin anlamı nedir?: Ali Sunal-Nazlı Kurbanzade çiftinin bebeği Narin'in adı, "İnce, zarif yapılı, nazik..." anlamına gelmektedir.

 

Güldür Güldür sunucusu Ali Sunal baba oldu eşi Nazlı Kurbanzade bakın kim çıktı - Sayfa 5

Nazlı Kurbanzade'nin babası: Öte yandan ünlü oyuncu ve sunucunun baba olmasının ardından, eşi Nazlı Kurbanzade'nin kim olduğu sorusu akıllara geldi. Nazlı Kurbanzade, cemiyetin ünlü simalarından iş adamı Bülent Kurbanzade'nin kızıdır.

 

Güldür Güldür sunucusu Ali Sunal baba oldu eşi Nazlı Kurbanzade bakın kim çıktı - Sayfa 6

Peki Nazlı Kurbanzade kimdir?: Asıl mesleği Avukatlık olan Nazlı Kurbanzade bazı etkinlikler için zaman zaman modellik de yapmaktadır. 

 

Güldür Güldür sunucusu Ali Sunal baba oldu eşi Nazlı Kurbanzade bakın kim çıktı - Sayfa 7

Koç Üniversitesi mezunu olan Kurbanzade, Çağadaş ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği’nin (ÇABA) projelerinde çalışıyor.

 

Güldür Güldür sunucusu Ali Sunal baba oldu eşi Nazlı Kurbanzade bakın kim çıktı - Sayfa 8

Ali Sunal kimdir?: Ali Sunal, 22 Eylül 1977 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Annesi Gül Sunal, Babası Kemal Sunal'dır. Aslen Malatyalıdır. Kız kardeşi Ezo Sunal'da tiyatrocudur. 

 
Güldür Güldür sunucusu Ali Sunal baba oldu eşi Nazlı Kurbanzade bakın kim çıktı - Sayfa 9

İstanbul Yeditepe Üniversitesi'nde İşletme eğitimi aldı ve 1999 yılında mezun oldu.Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu, Tiyatro İstanbul gibi topluluklarda çalıştı. Sinema ve dizi filmlerde rol aldı.

 

Güldür Güldür sunucusu Ali Sunal baba oldu eşi Nazlı Kurbanzade bakın kim çıktı - Sayfa 10

Ali Sunal, 22 Temmuz 2011 tarihinde Gökçe Bahadırile evlendi. 23 Şubat 2012 tarihinde boşandı. Son olarak Güldür Güldür Show'da koreografi yönetmenliği yapmaktaydı.

İnternet Haber