Geçtiğimiz cuma günü İstiklal Caddesi (Çiftlik) esnafıyla buluşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Otopark sorununu çözene kadar belli bir planlama dahilinde caddeyi geçici bir süre trafiğe açmayı düşünüyoruz” ifadesini kullanmıştı.

Admin

Çiftlik Caddesinin tekrar trafiğe açılması sosyal medya da en çok tartışılan konu olurken, Demir’in basın mensuplarının olmadığı esnaflarla yaptığı görüşme de eski Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz hakkında şok sözler sarfettiği öğrenildi.

Esnafların kendisine sitem etmesine içerleyen Demir’in, ‘Bu yol eski Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz döneminde trafiğe kapatıldı. Binalar tek tip haline onun döneminde getirildi. Bu binaların dış cephesi kaç defa döküldü. Dökülen dış cephe kaplama için icralık olan esnaf ve vatandaşlarımız oldu. Sonrasında Belediyenin kasasından bu cephe kaplamasını tekrar yaptırdı. Ona neden zamanında sitem etmediniz, neden trafiğe kapatılırken sesinizi çıkartmadınız. Şimdi bana sitem ediyorsunuz.Biz sizin sorunlarınızı çözmek için buradayız. Ve sizin ne istediğiniz bizim için önemli’ diye konuştu.

Mustafa Demir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olduğu dönemde de Yusuf Ziya Yılmaz’ı hedef aldığı yönündeki haberleri yalanlamıştı.

Kaynak:Samsun Özel Haber

AK Partili Belediye Başkanı Hacı Yusuf Ziya Yılmaz Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dr.Dinçağdan Şiddete Karşı Şiir Kitabı..
Dr.Dinçağdan Şiddete Karşı Şiir Kitabı..
Kız Babalarının, Çocuklarını Daha İyi Anlayabilmek İçin Kesinlikle Bilmesi Gereken 15 Hayat Dersi
Kız Babalarının, Çocuklarını Daha İyi Anlayabilmek İçin Kesinlikle Bilmesi Gereken 15 Hayat Dersi