MAGAZİN
Giriş Tarihi : 08-08-2019 12:44   Güncelleme : 08-08-2019 12:44

Eski gelin adayı Sinem Umaş'tan Jeniffer Lopez'in konserine para saçan zenginler için olay yorum

Jennifer Lopez'in önceki gün Antalya'da verdiği konserin bilet fiyatlarının yüksek olması eski gelin adayı Sinem Umaş'ın dikkatini çekti ve konuyla alakalı çok konuşulacak tweetler attı.

Eski gelin adayı Sinem Umaş'tan Jeniffer Lopez'in konserine para saçan zenginler için olay yorum

Eski gelin adayı Sinem Umaş'tan Jeniffer Lopez'in konserine para saçan zenginler için olay yorum - Sayfa 3

Ayakta izleyenler 7 bin locadan takip edenler 300 bin verdi: Muhteşem dansları ve birbirinden göz alıcı sahne kostümleriyle sahnede devleşen ve konseri izlemeye gelen herkesi büyüleyen Lopez, kızı Emme Anthony'le sürpriz bir şarkısına düet yaparak hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı. Konseri ayakta izleyenler 7 bin; locadan izleyenler ise 300 bin lira ödedi. Yüksek fiyatlara rağmen biletler tükendi.

312

Eski gelin adayı Sinem Umaş'tan Jeniffer Lopez'in konserine para saçan zenginler için olay yorum - Sayfa 4

''Hayat lükse gelince saçarlar'': Eski gelin adayı Sinem Umaş ise bilet fiyatlarının yüksek olmasına rağmen insanların  deli gibi para saçmasına isyan etti. Umaş, ''Antalya jlo konseri. En düşük bilet 7 bin tl. 5 lik mama istesek göndermezler, 20₺ aç çocuğa yemek alırken elleri titrer, hayat lükse gelince saçarlar. Dünyada sefaletin sebebi sizin gibi zenginleri ne yapsak doyuramadığımız için.'' dedi.

412

Eski gelin adayı Sinem Umaş'tan Jeniffer Lopez'in konserine para saçan zenginler için olay yorum - Sayfa 5

''Jlo da Türkiye’den hiç bişi paylaşmamış ayıp etmiş'': Tepkisini bir başka tweet ile dile getiren Umaş, şu ifadeleri kullandı; ''Konsere 2000 kişi katılmış öyle yazıyor. Bunun 1000 kişisi 7 bin tl lik biletten alsa. 27 loca satılmış 300 bin tl ye. Diğerleri de 200 bin tl lik locadan alsa falan. Hesaplayın. Bence israf başka birşey değil. Jlo da Türkiye’den hiç bişi paylaşmamış ayıp etmiş

512

Eski gelin adayı Sinem Umaş'tan Jeniffer Lopez'in konserine para saçan zenginler için olay yorum - Sayfa 6

''Barınaktan kurtarırdım köpekleri'': Bir locanın parası 300 bin tl bana verse erdeğe çiftlik kurar barınaktan kurtarırdım köpekleri. 2 saat jlo dinlemese hiç birşey kaybetmez ama yardıma muhtaç Canlar çok şey kaybediyoruz. Hayat hiç adil değil ve çok acımasız.

interenet Haber