SİYASET
Giriş Tarihi : 18-05-2019 09:21   Güncelleme : 18-05-2019 09:21

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Samsun Programı Belli Oldu Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 19 Mayıs'ın 100'üncü yıl dönümü dolayısıyla Samsun'da düzenlenecek törenlere katılacak. MHP lideri Bahçeli'nin Samsun programı belli oldu.

19 Mayıs'ın 100'üncü yıl dönümü dolayısıyla Samsun'da düzenlenecek törenlere katılacak olan MHP lideri Devlet Bahçeli'nin Samsun programı belli oldu.

Edinilen bilgiye göre, Bahçeli, Samsun Valisi Osman Kaymak tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenecek törenlere davet edildi. Devlet Bahçeli, bugün Vali Kaymak'ı arayarak, davete katılacağını belirtti.

MHP’den yapılan açıklamada, “19 Mayıs’ın 100. Yıldönümü nedeniyle Samsun Valiliği tarafından gönderilen davete Sayın Genel Başkanımız, bugün Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak’ı arayarak cevap vermiş ve katılacağını söylemiştir”ifadeleri kullanıldı. Ayrıca, Ülkü Ocakları Genel merkezi Samsun’da “Milli Mücadele’nin 100. yılı” nedeniyle bir şölen gerçekleştirecek.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100. yılı nedeniyle Samsun'da düzenlenecek programlara katılacak olan Bahçeli'nin programı şöyle:

Bahçeli, 19 Mayıs Pazar günü saat 9:30'da Ankara'dan hareket edecek. MHP Lideri Devlet Bahçeli, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve Partililer tarafından 19 Mayıs Pazar Günü saat saat:12:00’de Samsun-Ankara karayolu şehir girişinde Pet Line Benzin istasyonu önünde karşılanacak.

Şehir merkezinde otelinde bir süre istirahat edecek olan Bahçeli, Saat 14.25’te Cumhurbaşkanı Erdoğan'ında bulunduğu temsilci gençler ve vatandaşların katılımıylaSamsun Tütün İskelesi’ne yürüyüşe katılacak.

Saat 16.20’de ise Kültür ve Turizm Bakanlığı Müzikalinince Bitmeyen Yolculuk final programına katılacak olan Bahçeli, protokolunda bulunduğu iftar programına katılacak.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli. iftar programın ardından Samsun'dan ayrılacak.