BÖLGE
Giriş Tarihi : 26-09-2018 19:17   Güncelleme : 26-09-2018 19:20

KARKON Karadeniz Konfederasyonu Genel Başkanı Sıtkı Ada Uluslararası Gazeteciler ve internet Medya Derneği Başkanı Nihat Alparslan'ı makamında ziyaret etti.

KARKON Karadeniz Konfederasyonu Genel Başkanı Sıtkı Ada Uluslararası Gazeteciler ve internet Medya Derneği Başkanı Nihat Alparslan'ı makamında ziyaret etti. Ada'dan çalışmalar hakkında bilgi alan Alpaslan, 'Çalışmalarınızın destekçisi ve takipçisi olacağız' dedi. 


Dernek çalışmaları hakkında bilgi veren Ada amaçlarının Karadeniz'lilerin dayanışmasını ve yardımlaşmasını en üst düzeyde sağlamak olduğunu belirterek, '2010 yılında kurulan konfederasyonumuzun ilk ve temel hedefi bütün Karadenizlileri birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde toplamaktı. Kurulduğumuz günden itibaren bu hedeflerimizi adım adım gerçekleştirmeye devam ediyoruz.Basın mensupları olarak sizlerinde bu çalışmaların kamuoyuna duyurulmasında desteklerinizi bekliyoruz' diye konuştu. 

Başkan Alparslan ise Karadeniz ve Karadenizlilerin ülkenin çimentosu olduğunu ve dayanışmalarını önemsediklerini belirterek her türlü yazılı ve görsel basın desteğini sunacaklarını ifade etti. 

Ziyaretin ardından Alparslan günün anısına Ada'ya plaket hediye etti.