CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun başkanlığında, CHP'den 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde partisinden Belediye Başkanı seçilen 250 isim ile Anıtkabir'i ziyaret etti. Mazbatayı almadan önceki ziyareti ile tartışılan Ekrem İmamoğlu da heyette yer aldı. İmamoğlu sosyal medya hesabından konuyla ilgili dikkat çeken bir paylaşım yaptı. CHP'li 250 belediye başkanından Anıtkabir ziyareti Ekrem İmamoğlu da paylaştı - Sayfa 1 CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, aralarında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da bulunduğu belediye başkanları ile Anıtkabir'i ziyaret etti. Aslanlı Yol'dan yürüyerek Anıtkabir'e giren CHP'liler, Mustafa Kemal Atatürk'ün mozolesine çelenk bıraktı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasından sonra CHP'li heyet Misak-ı Milli Kulesi'ne geçti. 1 8 CHP'li 250 belediye başkanından Anıtkabir ziyareti Ekrem İmamoğlu da paylaştı - Sayfa 2 Torun, burada Anıtkabir Özel Defteri'ne şunları yazdı: "Ülkemizin ve Cumhuriyetimizin Kurucusu Atatürk; Büyük eseriniz CHP’nin yurdun dört bir yanından gelen seçilmiş belediye başkanları ile manevi huzurunuzda bulunmaktan onur duyuyoruz. Her zaman olduğu gibi hedef gösterdiğin çağdaş uygarlık yolunda ve halkımızın hizmetinde azim ve kararlılıkla yürüyoruz. Demokrasi, özgürlük ve bağımsızlığa olan bağımlılığımızla yolumuzda devam ediyoruz." 2 8 CHP'li 250 belediye başkanından Anıtkabir ziyareti Ekrem İmamoğlu da paylaştı - Sayfa 3 CHP'li heyet, Anıtkabir ziyaretinin ardından parti genel merkezine geçti. 3 8 CHP'li 250 belediye başkanından Anıtkabir ziyareti Ekrem İmamoğlu da paylaştı - Sayfa 4 İmamoğlu'nun paylaşımı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesabından ziyaret ilişkin, 'Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanları olarak Ankara'da yapacağımız bir günlük ortak çalışma öncesi Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün manevi ikametgahı olan Anıtkabir'i ziyaret ettik.' ifadelerini kullandı.

Admin

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun başkanlığında, CHP'den 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde partisinden Belediye Başkanı seçilen 250 isim ile Anıtkabir'i ziyaret etti. Mazbatayı almadan önceki ziyareti ile tartışılan Ekrem İmamoğlu da heyette yer aldı. İmamoğlu sosyal medya hesabından konuyla ilgili dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

CHP'li 250 belediye başkanından Anıtkabir ziyareti Ekrem İmamoğlu da paylaştı - Sayfa 1

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, aralarında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da bulunduğu belediye başkanları ile Anıtkabir'i ziyaret etti. Aslanlı Yol'dan yürüyerek Anıtkabir'e giren CHP'liler,  Mustafa Kemal Atatürk'ün mozolesine çelenk bıraktı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasından sonra CHP'li heyet Misak-ı Milli Kulesi'ne geçti.

18

CHP'li 250 belediye başkanından Anıtkabir ziyareti Ekrem İmamoğlu da paylaştı - Sayfa 2

Torun, burada Anıtkabir Özel Defteri'ne şunları yazdı: "Ülkemizin ve Cumhuriyetimizin Kurucusu Atatürk; Büyük eseriniz CHP’nin yurdun dört bir yanından gelen seçilmiş belediye başkanları ile manevi huzurunuzda bulunmaktan onur duyuyoruz. Her zaman olduğu gibi hedef gösterdiğin çağdaş uygarlık yolunda ve halkımızın hizmetinde azim ve kararlılıkla yürüyoruz. Demokrasi, özgürlük ve bağımsızlığa olan bağımlılığımızla yolumuzda devam ediyoruz."

28

CHP'li 250 belediye başkanından Anıtkabir ziyareti Ekrem İmamoğlu da paylaştı - Sayfa 3

CHP'li heyet, Anıtkabir ziyaretinin ardından parti genel merkezine geçti.

38

CHP'li 250 belediye başkanından Anıtkabir ziyareti Ekrem İmamoğlu da paylaştı - Sayfa 4

İmamoğlu'nun paylaşımı

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesabından ziyaret ilişkin, 'Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanları olarak Ankara'da yapacağımız bir günlük ortak çalışma öncesi Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün manevi ikametgahı olan Anıtkabir'i ziyaret ettik.' ifadelerini kullandı.Kaynak:İnternet Haber

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Valilikten İstanbul'daki kaçak Suriyelilere 20 Ağustos'a kadar süre
Valilikten İstanbul'daki kaçak Suriyelilere 20 Ağustos'a kadar süre
Akademisyen Ceren Damar'ı vahşice öldürmüştü! İstenen ceza belli oldu
Akademisyen Ceren Damar'ı vahşice öldürmüştü! İstenen ceza belli oldu