ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yarışında AK Parti adayı Mehmet Özhaseki ile CHP adayı Mansur Yavaş arasındaki rekabet bakın reytinglerde nasıl bir sonuç verdi.

31 Mart yerel seçimleri için geri sayım sürerken, sonucu en çok merak edilen yarış Ankara'da yaşanıyor. AK Parti, Kayseri'de başarısını kanıtlamış Mehmet Özhaseki'yi aday yaparken, CHP, Melih Gökçek karşısında iki kez havlu atan Mansur Yavaş'ı üçüncü kez deniyor.

Yavaş anketlere göre yarışa önde başlasa da puanında artış yerine gerileme olduğu söyleniyor. Melih Gökçek'in iddiasına göre Kılıçdaroğlu'nun önüne gelen ankette bir öncekine göre fark var. 
-Bu satırları yazarken söylediğimi propaganda kabul edeceksiniz. Serefimle temin ederim ki Kılıçdaroğlu'nun Mansur Yavaş'la ilgili önündeki bir önceki anketle, yeni anket arasında Yavaş'ın 4 puan düştüğü gözüküyor. Hadi Ankara her hafta Özhaseki'ye iki puan ekleyeceğiz

REYTİNGDE KİM BİRİNCİ ÇIKTI?
Mehmet Özhaseki ile Mansur Yavaş arasındaki yarış FOX TV ekranlarına da taşındı. Her iki isim de İsmail Küçükkaya'nın Çalar Saat programına konuk oldu.


Pazartesi günü Mehmet Özhaseki, salı günü Mansur Yavaş programa konuk oldu. Peki reytinglerde hangisi birinci çıktı? Sorunun yanıtı İsmail Küçükkaya'dan gelen paylaşımla ortaya çıktı. Reytinglerde Özhaseki, Yavaş'a bir puan fark attı. İşte İsmail Küçükkaya'nın attığı reyting rakamı:

Ankara karnesi..
Hem Pazartesi Mehmet Özhaseki hem de Salı Mansur Yavaş canlı yayınlarımız çok yüksek izlenme oranları elde etti. Share rakamları ilk yüzde en yüksek rakamlara ulaştı. Sizce neden? Kaynak:İnternet Haber

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üniversiteye şahsen kayıt başladı
Üniversiteye şahsen kayıt başladı
19 Ağustos pazartesi fındık fiyatları
19 Ağustos pazartesi fındık fiyatları