Necattin Demirtaş'tan o fotoğrafa açıklama İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın MHP il Başkanı Abdullah Karapıçak'a yaptığı ziyaret gündem oldu. Demirtaş ise yaptığı açıklamada; 'Sadece MHP'yi değil, bütün siyasi partileri ziyaret ettim.' dedi.

Admin

PARTİ ROZETİMİ ÇIKARDIM
İlkadım belediye başkanlığı seçimlerinde MHP'den istifa ederek İYİ Parti'den aday olan ve seçimleri kazanan Necattin Demirtaş'ın bayramda MHP'yi ziyaret etmesi gündeme bombi gibi düşerken, 'Demirtaş MHP'ye mi geçiyor?' söylentilerine neden olmuştu. Yerel seçimlerde özellikle kendisini sert sözlerle eleştiren MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak'la 'bundan sonraki dönemde asla görüşmezeler' sözlerine karşılık Demirtaş bütün siyasi partileri ziyaret ettiğini MHP'nin de bu ülkenin mihenk taşlarından biri olduğunu söyledi.

KAVGADAN YANA ASLA OLMAM
Bayramların birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını perçinlediğini ve Türkiye'nin en müstesna günler olduğunu dile getiren Demirtaş; 'Seçimleri kazandığımda parti rozetini çıkartıp İlkadım'ın belediye başkanı olacağı sözü vermiştim. Seçildiğim gün ben bunu yaptım ve parti rozetimi çıkardım. Bayramda ise hiç bir ayrım yapmadan tüm siyasi partilerimizin temsilcileriyle bayramlaşıp olması gerekeni yaptığımı düşünüyorum. Beni halkım çok iyi bilir. Kavgadan yana asla olmam. Bu tavrım devam edecek.' diye konuştu.

MHP Demirtaş Ziyaret Karabıçak Samsun İlkadım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kuvvetli sağanak sel ve su baskınlarına karşı dikkat! Etkisini artıracak
Kuvvetli sağanak sel ve su baskınlarına karşı dikkat! Etkisini artıracak
Hasan Togar'dan müjde! Yakında hizmete giriyor
Hasan Togar'dan müjde! Yakında hizmete giriyor