Ebru Polat Hadise'ye gönderme yaparak Reynmen'in şarkısında dans etti! Olay oldu

Youtuber Reynmen'in rap şarkısı, ünlü popçuların dans şarkıları oldu. Hadise'nin olay dans videosundan sonra Ebru Polat da Reynmen'in 'Ela' şarkısında dans ederek sosyal medyayı salladı.

Ebru Polat Hadise'ye gönderme yaparak Reynmen'in şarkısında dans etti! Olay oldu
Ebru Polat Hadise'ye gönderme yaparak Reynmen'in şarkısında dans etti! Olay oldu Admin

Ebru Polat Hadise'ye gönderme yaparak Reynmen'in şarkısında dans etti! Olay oldu - Sayfa 1

Reynmen'in çıkardığı ilk günden beri gündemden düşmeyen ve kısa sürede milyonlarca dinlenmeye ulaşan 'Ela' şarkısı, ünlü popçuların dans şarkısı haline geldi. Rap müzik piyasasına girerek çıkardığı 'Ela' şarkısıyla rekora koşan Reynmen'in şarkısında Hadise'den bir de Ebru Polat, dans etti. 

 

Ebru Polat Hadise'ye gönderme yaparak Reynmen'in şarkısında dans etti! Olay oldu - Sayfa 2

Ebru Polat, Reynmen'in 'Ela' şarkısında dans ederken çektiği dans videosunu sosyal medya hesabı Instagram'dan yüklerken Hadise'ye dokundurmadan da geçmedi. Polat, dans videosunun altına, ''1 tane de benden gelsin... Ne de olsa ben de yarı İzmir, yarı Sivaslıyım....'' notunu düştü ve Hadise'ye göndermede bulundu. 

 

Ebru Polat'ın dans videosunu yayınladıktan sonra dikkat çeken ise gelen yorumlarda bir takipçisine verdiği cevap oldu. 

 

Ebru Polat Hadise'ye gönderme yaparak Reynmen'in şarkısında dans etti! Olay oldu - Sayfa 4

Polat'ın dans videosunun altına bir takipçisi, ''Hadise kadar cesur olamadın'' yazınca ünlü şarkıcı, ''Daha cesuru var da atmaya cesaret edemedim'' diyerek cevap verdi. 

İşte Ebru Polat'ın sosyal medyayı sallayan dans videosu

 

 

Ebru Polat Hadise'ye gönderme yaparak Reynmen'in şarkısında dans etti! Olay oldu - Sayfa 5

Ebru Polat'ın gönderme yaptığı ünlü şarkıcı Hadise ise Reynmen 'Ela' şarkısındaki dansı ile sosyal medyayı hesabı Instagram'ı sallamakla kalmamış Twitter'da trend topic (en çok konuşulanlar) listesine de girmişti. 

 

Ebru Polat Hadise'ye gönderme yaparak Reynmen'in şarkısında dans etti! Olay oldu - Sayfa 6

Hadise'nin TT listesine girmesine neden olan videosu ise sosyal medyada şu şekilde yerini almıştı: 

İşte Hadise'nin dans videosu

 

 

Ebru Polat Hadise'ye gönderme yaparak Reynmen'in şarkısında dans etti! Olay oldu - Sayfa 7

Hadise, bu videosunu ise ''Alsam mı bi' bal dudaklarından?'' diyerek Instagram hesabından paylaşmış ve 5 milyon izlenmişti. 

 

Ebru Polat Hadise'ye gönderme yaparak Reynmen'in şarkısında dans etti! Olay oldu - Sayfa 8

Peki, Hadise'ye gönderme yaparak dans videosunu yayınlayan Ebru Polat kimdir?

Ebru Polat, 30 Haziran 1983 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Genç yaşlarda bale eğitimi aldı. Müzikle ilkokul korosunda tanışan Ebru Polat, eğitim hayatını müzikten farklı bir alana çevirerek hukuk okumaya karar verdi. 2005 tarihinde Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimini başarıyla tamamladı. Bir süre avukat olarak görev yaptı. 

 

 

İlk albümü 2007 çıkışlı Çetin Ceviz'dir. Avukatlığı bırakıp kariyerini müzik üzerine kurmaya karar verdikten sonra Londra’ya giden Polat, bu şehirde bulunan sanat akademisi Royal Akademi’de müzik eğitimi aldı. Türkiye’ye döndükten sonra 2008 yılında ikinci EP albümü olan "Çok Geç"’i piyasaya sürdü. Bu şarkı dışında Sezen Aksu'nun "Seni Yerler" şarkısını da tekrar yorumladı.

 

Ebru Polat Hadise'ye gönderme yaparak Reynmen'in şarkısında dans etti! Olay oldu - Sayfa 10

2009 yılında "Kalp Ayazı" albümünü yayımladı. Albümün içerisinde Serdar Ortaç, Fettah Can, Murat Güneş, Sezen Aksu'nun şarkıları yer aldı. Ayrıca albümde Polat'ın sözü ve müziği kendine ait olan "Delikanlı Kız" şarkısı da yer aldı. 

2011'de "Dinle 2011" albümünü yayımladı. Albümde Sezen Aksu'nun "Haydi Git" şarkısına yorumladı. Ayrıca albümde "Mutlu Ol Yeter" ve "Artık Sevmeyeceğim" şarkılarının cover'larına yer verdi. Sonrasında aynı yıl içerisinde "Olanlar Oldu" single'ını sundu. 2012'de "Kaçın Kurasıyım" EP'sini yayımladı. Sözlerini Aysel Gürel'in müziğini Mehmet Erbil Savaş'ın yaptığı "Hani Dünya Tatlısı" şarkısını tekrar yorumladı. 

 

Ebru Polat Hadise'ye gönderme yaparak Reynmen'in şarkısında dans etti! Olay oldu - Sayfa 11

2013 yılında ise "Günaha Davet" ve "Hediyem Olsun" single'larını piyasaya sürdü. 2015'te ise "Çilli Bom" şarkısını tekrar yorumlayan Ebru Polat, 7 Nisan'da 9 şarkının yer aldığı "9 Hit" albümünü yayımladı. Albümde Serdar Ortaç, Altan Çetin, Onur, Alper Narman, Murat Güneş, Gökhan Tümkaya, Hüseyin Cebişci ve Efe Demiryoğuran gibi isimlerin şarkıları yer aldı.

Kaynak:İnternet Haber

Reynmen Hadise Ebru Polat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da 400 tane çiçek dağıttı, işte nedeni...
Samsun'da 400 tane çiçek dağıttı, işte nedeni...
‘BANA YAKIŞMAZ…’
‘BANA YAKIŞMAZ…’