Bir dönem ABD basınında Türkiye adına casusluk yaptığı iddia edilen ünlü oyuncu Lindsay Lohan'ın, Suudi Arabistan'ın Veliaht Prensi Muhammed Bin Selman ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Admin

Suudi Arabistan veliahtı Prens Selman'ın aşkı ortaya çıktı Lindsay Lohan ile birlikte - Sayfa 1

2017 yılında Suriyeli mültecileri ziyaret etmek için Türkiye'ye gelen dünyaca ünlü yıldız Lindsay Lohan, kendi ülkesinin basınında yayınlanan bomba bir haber ile gündeme geldi. Haberde, ünlü oyuncunun Prens Selman ile birlikte olduğu ve özel uçakla seyahat ettikleri yazıldı.

 

Suudi Arabistan veliahtı Prens Selman'ın aşkı ortaya çıktı Lindsay Lohan ile birlikte - Sayfa 2

ABD basınına göre heçtiğimiz aylarda Türkçe öğrenmek için dil eğitimi aldığı söylenen Lindsay Lohan'ın, Prens Selman ile ilk karşılaşması Formula 1 yarışlarında gerçekleşti.

 

Kredi kartını vermiş: Ayrıca haberde Selman'ın, Lohan'a hediye paketi içerisinde kredi kartını verdiği ve bunun üzerine ikilinin yakınlaşarak görüşmeye başladığı yazıldı. Ardından çiftin arkadaşlıklarının daha sonra aşka dönüştüğü de söylendi.

 

Suudi Arabistan veliahtı Prens Selman'ın aşkı ortaya çıktı Lindsay Lohan ile birlikte - Sayfa 4

Menajeri yalanladı: Ancak Lindsay Lohan'ın menajeri, çıkan aşk haberlerini yalanlayarak Prens Selman ile Lohan'ın sadece arkadaş olduğunu söyledi. Prens Selman ise konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

 

Suudi Arabistan veliahtı Prens Selman'ın aşkı ortaya çıktı Lindsay Lohan ile birlikte - Sayfa 5

"Dünya 5'ten büyüktür"demişti: ABD'li oyuncu 2017 yılında Suriyeli mültecileri ziyaret etmek için Türkiye'ye gelmiş ve o dönemde, ABD Başkanı Donald Trump'ı ve büyük devletleri hedef alarak, "Dünya 5'ten büyüktür." ifadesini kullanmıştı.

 

Suudi Arabistan veliahtı Prens Selman'ın aşkı ortaya çıktı Lindsay Lohan ile birlikte - Sayfa 6

Casusluk yaptığı iddia edilmişti: O dönemde Lohan'ın, Türkiye adına casusluk yaptığı iddiası ABD'de komplo teorileri üretenlerin birinci gündem maddesi olmuştu.

 

Suudi Arabistan veliahtı Prens Selman'ın aşkı ortaya çıktı Lindsay Lohan ile birlikte - Sayfa 7

Ana dili Türkçe denmişti: Hatta Lohan'ın ana dilinin Türkçe olduğu, yıllarca ABD'de yaşamasına rağmen Türkçesinin, İngilizce aksanı üzerinde etkili olduğu iddia edilmişti. 

 

Suudi Arabistan veliahtı Prens Selman'ın aşkı ortaya çıktı Lindsay Lohan ile birlikte - Sayfa 8

Aşk iddiaları da çıkmıştı: Geçen yıl Lindsay Lohan'ın Türk iş adamı Murat Aşık ile birlikte olduğu yönünde haberler çıkmıştı.

 
Suudi Arabistan veliahtı Prens Selman'ın aşkı ortaya çıktı Lindsay Lohan ile birlikte - Sayfa 9

Lindsay Lohan kimdir?: Lohan, 2 Temmuz 1986 tarihinde doğmuş ve çocukluğunu New York'da geçirmiştir. Babası Michael Lohan ve üç küçük kardeşi Aliana ve Dakota. Lohan'ın ailesinin karmaşık bir geçmişi vardır. 1985 yılında ayrılıp yeniden bir araya gelmiştir. Annesi ve babası, 2005 yılında yine ayrılmış ve 2007 yılında boşanma ile evliliklerini sonuçlandırmıştır. Lohan, kendine yeni bir hayat seçerek iş hayatına başladı.

 

Suudi Arabistan veliahtı Prens Selman'ın aşkı ortaya çıktı Lindsay Lohan ile birlikte - Sayfa 10

Henüz üç yaşındayken çocuk modelliği yapmaya başladı. 1998'de gösterime giren film iyi bir gişe başarısı sağladı, ve Lohan'ın oyunculuğu sinema eleştirmenlerince beğenildi. 2000 ve 2002 yıllarında Life-Size ve Get a Clue adlı iki televizyon filminde rol aldı. 

 

Suudi Arabistan veliahtı Prens Selman'ın aşkı ortaya çıktı Lindsay Lohan ile birlikte - Sayfa 11

Lohan, modellik kariyerine 3 yaşında Ford Model Ajansı'na kaydolarak başladı.60 dan fazla reklam filminde yer aldı. Onu çekici ve farklı kılan en büyük özelliği çilleri ve kızıl saçlarıydı. Kızıl saçları sayesinde küçük yaşta Abercrombie Kids, ve Calvin Klein gibi büyük markaların yüzü oldu. En büyük çıkışlarından birini 1998 yılında yani henüz 12 yaşındayken oynadığı The Parent Trap filminde ikiz kızkardeşleri canlandırarak yaptı. 

 

Suudi Arabistan veliahtı Prens Selman'ın aşkı ortaya çıktı Lindsay Lohan ile birlikte - Sayfa 12

Albüm yapma fikri, Tommy Mottola'dan çıktı. Mottola, Lindsay'in Freaky Friday de şarkı söyleyip gitar çaldığı sahnelerden çok etkilendiğini söyleyerek ona teklifi kabul ettirdi.Speak albümü Billboard 200 listesine 4. numaradan girdi. İlk single "Rumors",MTV Video Music Awards'da "En İyi Pop Single" ödülünü kazandı.  

 

Suudi Arabistan veliahtı Prens Selman'ın aşkı ortaya çıktı Lindsay Lohan ile birlikte - Sayfa 13

Hapis cezası: Lindsay Lohan, uyuşturucu alıp araba kullandığı için hakkında tutuklama kararı alınmıştı ve 90 gün hapis cezası almıştı. Fakat sonradan cezası 13 güne düşürülen Lohan geri kalan günlerini rehabilitasyon yaparak bitirmişti. Ancak kanında uyuşturucu tespit edilmesi nedeniyle tekrar hapis cezasına çarptırıldı.Hapse girmeden önce tam 300 bin dolar ödeyerek tekrar özgürlüğe kavuştu.

İnternet Haber

TÜRKİYE ABD Lindsay Lohan Suudi Arabistan Muhammed Bin Selman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Barış Pınarı Harekatı açıklaması
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Barış Pınarı Harekatı açıklaması
Osman Kaymak; 'Ülkemizin birliği için dua edeceğiz' -
Osman Kaymak; 'Ülkemizin birliği için dua edeceğiz' -