İlkadım Belediyesin'den duyarlı davranış - Belediye Haberleri İlkadım Belediyesi Mahalle sakinlerinden gelen isteklere duyarsız kalmadı ve İlkadım Belediyesi Zabıta ekipleri Mahalleliyi memnun etti.

Admin

Samsun İlkadım  genelindeki vatandaşların ve ilçe halkının sağlığını ve huzurlu yaşam sürdürebilmeleri adına rutin denetimlerine ve gelen şikayetleri anlık değerlendiren İlkadım Belediyesi  zabıta ekipleri denetimlerine devam ediyor. Sıcak hava şartları doğrultusunda yoğunlaşan kötü kokular üzerine “Alo: 153” hattına gelen şikayeti değerlendiren zabıta ekipleri, Selahiye Mahallesi Cevizli Sokak'ta inanılmaz bir manzarayla karşılaştı. Bulunduğu dairede tek başına yaşadığı her şeyi saklama içgüdüsü gerekli veya gereksiz, sağlıksız kullanılmayan tüm eşyaları atmadan biriktirme hastalığı olan vatandaşa müdahale edildi.

İhbar edilen adresteki şikayeti yerinde ekiplerle değerlendiren İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürü Şeref Sarı 'yı karşılayan mahalle sakinleri şikayetlerini dile getirdi. Mahalle sakinlerini dileyen Zabıta Müdürü Şeref Sarı, gerekli uyarı sonrası çöp ev haline gelen adresi temizlik ve fen işleri ekiplerinin koordineli çalışmaları doğrultusunda temizleme işlemini başlattı. Çöp boşaltma ve temizlik çalışmaları ile yaşanan olumsuz durumun sona ermesi arından mahalle sakinleri, yapılan çalışmadan dolayı belediye ekiplerine teşekkür etti.

İlkadım Zabıta Çöp ev Selahiye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da hayvan mezarlığı!
Samsun'da hayvan mezarlığı!
Kansere yenik düşen Neslican Tay tüm Türkiye'yi hüzne boğdu! Hakkında yapılan rezil paylaşımlar
Kansere yenik düşen Neslican Tay tüm Türkiye'yi hüzne boğdu! Hakkında yapılan rezil paylaşımlar