SİYASET
Giriş Tarihi : 31-12-2019 20:04   Güncelleme : 31-12-2019 20:27

DYP Genel Başkanı Avk.Özaçıkgöz Yeni Yıl Mesajı Yayınladı..

DYP Genel Başkanı Avk.Özaçıkgöz“Halkımız geçen yıl da bir önceki gibi, iç ve dış politika ile ekonomik açıdan büyük sıkıntılar yaşadı.Yeni yılın milletimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum”

DYP Genel Başkanı Avk.Özaçıkgöz Yeni Yıl Mesajı Yayınladı..

Doğru Yol Partisi Genel Başkanı Avk.Çetin Özaçıkgöz  sosoyal medya üzerinden yayınladığı yeni mesjında iyimser bir tablo çizmedi . 

Özaçıkgöz"Yıl içinde maalesef büyük acılar yaşadık. Kaldırdığımız şehit cenazeleri, kadın cinayetleri, sağlıkta şiddet, hayvana şiddet ve ekonomik nedenlerle cinnet olaylarından da derinden etkilendik.

Tüm dünyada ve ülkemizde barış, kardeşlik dolu güzel günler yaşayacağımız, mutlu yarınları hep bir arada göreceğimiz, nice yeni yıllar olması umuduyla 2020 yılını karşılıyoruz.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de derin etkileri olan ekonomik krizin ve her açıdan ülkemizi, halkımızı olumsuz yönde etkileyen ne varsa hepsinin yerini; güzel anılara, mutluluk, keyif ve refah dolu günlere bırakmasını temenni ediyorum.

Yeni yılda; ötekileştirmeden, kutuplaştırmadan hoşgörü ve saygı çerçevesinde bir arada beraberlik ve dayanışma içinde adil olmayı, özgür düşüncenin ve barışın egemen olduğu, hak, hukuk ve eşitlik ilkeleri doğrultusunda adaletin hüküm sürdüğü aydınlık bir geleceğe ulaşmayı diliyorum.

Bu düşünceler ışığında; 2020 yılının tüm dünya için umut dolu bir yıl olması ve her şeyin çok daha güzel olacağı mutlu bir dört mevsim yaşatması temennisiyle yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum.” ifadelerini kullandı.