DSİ 7.Bölge Müdürlüğünden Skandal İhale!!

Devlet Su İşleri 7.Bölge Müdürlüğü, Samsun’unun Salıpazarı ilçesinde yapılacak olan Doğal Afet Hasarları onarımı ile ilgili skandal denecek bir ihale kararına imza attı.

DSİ 7.Bölge Müdürlüğünden Skandal İhale!!
DSİ 7.Bölge Müdürlüğünden Skandal İhale!! Admin

fora haber(ÖZEL HABER)

DSİ 7.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN SKANDAL İHALE !

Samsun'da yapılan  yolsuzluklarla ilgili yaptığımız araştırmalar devam ediyor.Skandal denecek nitelikde bir ihale DSİ.7.Bölge müdürlüğünde gerçekleşti.Can ve mal kayıbına sebep olan sel felaketinden sonra Samsun'nun Salı Pazarı ilçesinde yapılacak olan "DOĞAL AFET HASARLARI ONARIMI " ile ilgili ihaleye ,   davet edilen firmalar arasında yerel hiçbir firmanın bulunmaması,sadece Ankara'dan  birbirleri ile yakın ilişki içerisinde olan firmaların davet edilmesi, Samsun’da bulunan müttehitlerin tepkilerine neden oldu. Bir araya gelen firma yetkilileri  yapılan bu ihalenin iptal edilmesi için ilgili mercilere dilekçe yazarak mağduriyetlerini dile getirdiler..

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRÜĞÜNDEN AÇIKLAMA BEKLİYORUZ

Akla takılan soru? Davet usulü yapılan ihalenin adrese teslim bir ihalemi?  Sorusu akıllarda yer etti. Konu ile ilgi DSİ Genel Müdürlüğü, Siyasilerden ve Samsun 7.Bölge müdürlüğünden bir açıklam bekliyoruz…

Samsun Salıpazarı İhale DSİ Firmalar Genel Müdürlük Skandal Doğal Afet Hasar Onarımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X