Demirtaş"Ben mağdurların ve mazlumların yanındayım"

Samsun'da İYİ Parti'nin İlkadım Belediye Başkan adayı olan Necattin Demirtaş, partisinin Cumhuriyet Meydanında düzenlediği mitingde Cumhur İttifakının İlkadım Belediye Başkan adayı Erdoğan Tok'u hedef aldı.

Demirtaş
Demirtaş

 

 
 
İYi Parti İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş, Cumhuriyet Meydanında düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada şunları söyledi.
 
"MHP'deydi İYİ Parti'ye geçti diyorlar. Koltuk için geldi diyorlar. 18 yaşından beri ülkücüyüm, ölünceye kadar ülkücü kalacağım. Benim gibi düşünmeyenlere de saygı duyuyorum. Burası kurtuluşun ilk adımının atıldığı yer burası. Ülkemizin gelişmesinde de ilkadımı burada atacağız. 12 Eylül'ü acı acı yaşamış birisiyim.  Aklımızı kiraya vermeyelim. Biz bir karar verirken kendi aklımızla karar vereceğiz doğru ile yanlışı ayırt edeceğiz. Aklımı kiraya hiç bir zaman vermedim. aday olmamda önemli mesele. MHP'den adaylık müracaatımızı yaptık. Ama orada Erdoğan Tok'u aday gösterdiler. Erdoğan Tok değilde başka bir aday gösterilseydi ben aday olmayacaktım. Şuan da belediye başkanlığı yapan Erdoğan bey, 650 işçimizi kapının önüne koydu. Bunlardan bir tanesi de ne acıdır ki; bunalıma girerek intihar etti. Ben mağdurların ve mazlumların yanındayım" dedi.
Samsun İyi Parti Necattin Demirtaş Erdoğan Tok İlkadım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üniversiteye şahsen kayıt başladı
Üniversiteye şahsen kayıt başladı
19 Ağustos pazartesi fındık fiyatları
19 Ağustos pazartesi fındık fiyatları