29 EKİM 2018 PAZARTESİ | MOBIL UYGULAMALAR logo Ana Sayfa Yazarlar Video Günün Manşetleri Kategoriler Devlet Bahçeli'den Melih Gökçek açıklaması Bahçeli, Melih Gökçek'in yerel seçimlerde partisinin Ankara adayı olarak gösterileceği iddialarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

MHP lideri Devlet Bahçeli, Melih Gökçek'in yerel seçimlerde partisinin Ankara adayı olarak gösterileceği iddialarına ilişkin ''Sayın Gökçek'e herhangi bir önerimiz olmamıştır. Melih Bey değerli bir şahsiyettir onu belediye başkanı olarak görmek istiyoruz. MHP'de belediye başkanı olursa canı gönülden destekleriz şeklinde yaklaşımlar vardır. Aday olmak istiyorsa o da ayrı bir konudur MHP'ye şeref kazandırır'' dedi.

Bahçeli İstanbul adaylarıyla ilgili olarak da "Daha önce İstanbul ile alakalı olarak aday göstermeyeğimizi ifade ettik. Siyaset kombini adı altında sistem önerdik. MHP her ilde kendi adayları ile seçime girmek kararı almıştır. İstanbul'da bir sürprizimiz olabilir. Cumhur İttifakı devam ediyor yerel ittifakta yokuz diyoruz" ifadelerini kullandı.

Tartışma konusu olan Emeklilikte Yaşa Takılanlarla ilgili Bahçeli şunları kaydetti:

"Bir önerge verilmiştir Meclis araştırması açılması konusunda MHP görüştülerini saklı tutmak suretiyle Meclis araştırmasına gerek görmemiştir çekimser oy kullanmışlardır. Bu ekonomik şartlarda ısrarçı değiliz."

Odatv.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Siyasi Partinin Genel Sekreteri Zimmetine Para mı Geçiriyor ?
Siyasi Partinin Genel Sekreteri Zimmetine Para mı Geçiriyor ?
Samsunspor Hazırlık Kampını tamamladı
Samsunspor Hazırlık Kampını tamamladı