Gelecek sezon için iddialı bir kadro kurmak isteyen ve çalışmalarını sürdüren Galatasaray, yıldız oyuncularına gelecek teklifleri bekliyor.

Admin

 

Fatih Terim onay verdi! 3 yıldız satılıyor - Sayfa 1

Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim, Şampiyonlar Ligi için iddialı bir kadro kurmak istiyor. Tecrübeli teknik adam, transfer planlamasının eksiksiz yerine getirilmesi için, yönetimle sürekli temas halinde.

 

Fatih Terim onay verdi! 3 yıldız satılıyor - Sayfa 2

Fatih Terim satışlarına onay verdi: Fatih Terim, yeni takviyelere kaynak yaratılması ve Finansal fair play konusunda sorun yaşanmaması adına, birçok yıldızın satışına da onay verdi.

25
 

Fatih Terim onay verdi! 3 yıldız satılıyor - Sayfa 3

Arap ülkelerinden gelecek teklif bekleniyor: Galatasaray özellikle, Diagne ve Belhanda’ya Arap kulüplerinden gelecek yüksek teklifleri değerlendirecek. İki oyuncunun satışı sonrası hem forvete hem de 10 numara pozisyonuna yıldız transferleri yapılacak.

Fatih Terim onay verdi! 3 yıldız satılıyor - Sayfa 4

Tayland kulübü Nagatomo'nun peşinde: Sarı kırmızılı kulüp, yerli takviyesi içinde yurt içi ve yurt dışında birçok isimle temas halinde. Bir Tayland kulübünün de, Nagatomo’nun bonservisini alabilmek için Galatasaray ile temasa geçtiği öğrenildi.

Fatih Terim onay verdi! 3 yıldız satılıyor - Sayfa 5

5 milyon euro: Sarı kırmızılıların, 32 yaşındaki Japon futbolcu için 5 milyon avro bonservis bedeli talep ettiği, Tayland temsilcisinin kabul etmesi halinde, transferin gerçekleşme ihtimalinin hayli yüksek olduğu belirtiliyor.

Terim Galatasaray
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da hayvan mezarlığı!
Samsun'da hayvan mezarlığı!
Kansere yenik düşen Neslican Tay tüm Türkiye'yi hüzne boğdu! Hakkında yapılan rezil paylaşımlar
Kansere yenik düşen Neslican Tay tüm Türkiye'yi hüzne boğdu! Hakkında yapılan rezil paylaşımlar