Başkan Özdemir: “Her zaman sanatçının yanındayız”Havzalı ses sanatçısı Nahide Saygün Akkal, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e ilk albümünü hediye etti. Özdemir, sanatçılara her zaman destek olduklarını söyledi Kaynak: Başkan Özdemir: “Her zaman sanatçının yanındayız”

Admin

Güçlü sesi ile tanınan ve ilk albümünü çıkaran Havzalı Nahide Saygün Akkal, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ederek albüm hediye etti.  

Sanatçı Akkal çalışmaları ve albümü hakkında bilgiler vererek, “Havza doğduğum, büyüdüğüm yer. Samsun ve Havza müzik kültürü acısından çok zengin. Bu zenginliği halkımıza sunmak için hazırlık yapmaktayım. Bu çalışmalarımızda belediyemizi de yanımızda görmek bizleri mutlu edecek” dedi. 

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise ziyaretinden ötürü Nahide Saygün Akkal’a teşekkür ederek, “Havza Belediyesi olarak sanata ve sanatçıya destek olmak bizler için gurur verici. Havzalı kardeşimizin başarıları bizleri mutlu etmekte. İlçemiz ve bölgemiz için yapılacak olan çalışmalara elimizden geldiğince katkı vermek bizlere onur verir. Çalışmalarınızda başarılar dilerim” diye konuştu. 

Akkal, ziyaretin sonunda Havza Belediye Başkanı Sebhattin Özdemir’e “Mazhar Oldum” isimli ilk albümünden hediye etti.

 

Havza Başkan Özdemir Sanatçıların yanındayız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fatih Portakal'dan skandal Devlet Bahçeli açıklaması: U dönüşü yaptı
Fatih Portakal'dan skandal Devlet Bahçeli açıklaması: U dönüşü yaptı