Galip Öztürk yarışma başlattı Samsunlu iş insanı Galip Öztürk'ün, "Bana Anılarını Değil, Hayallerini Anlat!" isimli yarışma başlattığı öğrenildi.

Admin

Metro Holding Kurucu ve Onursal Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, sosyal medya hesabından paylaştığı ve aynı zamanda başlattığı "Bana Anılarını Değil, Hayallerini Anlat!" adlı yarışmasıyla, birçok konuda projeler üreten ve gerçekleştirmek isteyen gençlere büyük bir destek sağlayacak. 

 'İSTEDİĞİN ŞEYİ YAZABİLİRSİN'  
Samsunlu iş insanı Galip Öztürk paylaşımında şu ifadeleri kullandı:  "Galip ÖZTÜRK'e hayalini veya projesini söyleyen 3 kişinin hayalleri gerçek oluyor! Galip ÖZTÜRK'ünde aralarında bulunduğu 4 kişilik jüri üyesinin belirlediği hayaller veya projeler hayat buluyor! Peki Galip ÖZTÜRK'ten bir şey istemenin sınırı var mı ? Tabiki yok! Eğitim için yurtdışına gideceksindir, evlenecek veya balayı yapacaksındır, hatta sınırları zorlayıp skydiving yapmak istiyorsundur veya mucit veya yazılımcısındır ve bir projen vardır, veya şirketlerimiz ile ilgili projelerin vardır kim bilir belki bu istek veya projen gerçek olur! HAYAL GÜCÜNÜN SINIRI OLMASIN! İstediğin şeyi yazabilirsin... Sende hemen bu kısa formu doldur ve Bu ay içerisinde, 1 Ağustos’ta açıklanacak olan yarışmada şansını dene!  

Galip Öztürk Hayallerim Proje Yarışma Destek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsunspor Hazırlık Kampını tamamladı
Samsunspor Hazırlık Kampını tamamladı
Fındık bu gün ne kadar?
Fındık bu gün ne kadar?