Çocuklar Duymasın'daki halinden eser yok! Tamer Karadağlı bambaşka birine dönüştü

Kanal D'de yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinin vazgeçilmezi Tamer Karadağlı, dizinin ekranlara veda etmesinin ardından stil değiştirdi ve son haliyle tanınmakta güçlük çekti.

Çocuklar Duymasın'daki halinden eser yok! Tamer Karadağlı bambaşka birine dönüştü
Çocuklar Duymasın'daki halinden eser yok! Tamer Karadağlı bambaşka birine dönüştü Admin

Çocuklar Duymasın'daki halinden eser yok! Tamer Karadağlı bambaşka birine dönüştü - Sayfa 1

Motor sevdası olduğu bilinen Tamer Karadağlı, Çocuklar Duymasın'ın finalinin ardından Amerika'ya gitti. Orada arkadaşlarıyla sıklıkla motor turlarına çıkan Karadağlı, saçı ve sakalının birbirine karıştığı son imajıyla da sevenlerini şaşırtmayı başardı.

 

Çocuklar Duymasın'daki halinden eser yok! Tamer Karadağlı bambaşka birine dönüştü - Sayfa 2

52 yaşındaki tecrübeli oyuncu, sosyal medya hesabından son halini paylaştı. Fotoğrafı görenler ilk başta Tamer Karadağlı'yı tanımakta güçlük çekti. Ekranlara çıktığı sakalsız ve kısa saçlı haliyle hafızalara kazınan Karadağlı'nın bu hali de takipçilerinden tam not aldı.

 
Çocuklar Duymasın'daki halinden eser yok! Tamer Karadağlı bambaşka birine dönüştü - Sayfa 3

Takipçisine kızdı: Ayrıca ünlü oyuncunun paylaşımlarına yorum da yağdı. Ancak Karadağlı, kendisine gelen bir yoruma sinirlendi. Herkes imajına odaklanmışken bir takipçisi ünlü oyuncuya "Ölümün motosiklet sevdasından olacak" diye yazdı.

 

Çocuklar Duymasın'daki halinden eser yok! Tamer Karadağlı bambaşka birine dönüştü - Sayfa 4

Ne biçim yorum bu?: Karadağlı bu yoruma tepki göstererek ve takipçisine "Ne biçim bir yorum bu? Ölüm falan..." yorumunda bulundu.

 

Çocuklar Duymasın'daki halinden eser yok! Tamer Karadağlı bambaşka birine dönüştü - Sayfa 5

Ölümden dönmüştü: Hatırlayacağınız üzere ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, 2 yıl önce Bursa’da geçirdiği motosiklet kazasında ölümden dönmüştü.

 

Çocuklar Duymasın'daki halinden eser yok! Tamer Karadağlı bambaşka birine dönüştü - Sayfa 6

Tamer Karadağlı kimdir?: Tamer Karadağlı; 24 Mayıs 1967 tarihinde genç bir anne babanın ilk evladı olarak Ankara'da doğdu. Aslen Azeri kökenli Kars Sarıkamışlıdır.

 

Çocuklar Duymasın'daki halinden eser yok! Tamer Karadağlı bambaşka birine dönüştü - Sayfa 7

İlkokula başlamadan ailesi ile birlikte ABD'ye yerleşen Tamer Karadağlı, İlkokula Amerika'da başladı. Lise yıllarına kadar Amerika’da yaşamış sonra Türkiye'ye döndü ve TED Ankara Koleji'ne yazıdı.

 

Çocuklar Duymasın'daki halinden eser yok! Tamer Karadağlı bambaşka birine dönüştü - Sayfa 8

Çankaya Lisesi’nden mezun oldu. Sinema sevdası o yıllarda basladı. Daha sonra Bilkent Üniversitesi Sahne ve Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

 
Çocuklar Duymasın'daki halinden eser yok! Tamer Karadağlı bambaşka birine dönüştü - Sayfa 9

İlk filmini 1993 yılında çevirdi. TRT’de yıllarca oynayan “Ferhunde Hanımlar” dizisinde Dr. Selçuk rolü ile ün kazandı. Üniversite yıllarında başladığı seslendirme işini başarı ile devam ettirdi.

 

Çocuklar Duymasın'daki halinden eser yok! Tamer Karadağlı bambaşka birine dönüştü - Sayfa 10

Çocuklar Duymasın: 1200 bölüm süren kaliteli bir TRT yapımı olan Ferhunde Hanımlar dizisindeki Dr. Selçuk rolünden sonra Tamer Karadağlı için İstanbul macerası “Çocuklar Duymasın” adlı dizisindeki Pınar Altuğ ile başrolde oynadığı “TAŞ FIRIN” Haluk rolü ile ile başladı.

 

Çocuklar Duymasın'daki halinden eser yok! Tamer Karadağlı bambaşka birine dönüştü - Sayfa 11

Tamer Karadağlı, 8 farklı İngilizce lehçesini konuşmaktadır. Reklam filmlerinde de yer alan Karadağlı, oyunculuk dışında bir çok ünlü oyuncunun seslendirmesini de yapmıştır.

 

Çocuklar Duymasın'daki halinden eser yok! Tamer Karadağlı bambaşka birine dönüştü - Sayfa 12

2012 yılının başında Yönetmen koltuğuna da oturan Tamer Karadağlı, “Süpertürk” adlı bir film çevirdi. Murat Serezli’nin de oynadığı filmde Tamer Karadağlı hem yönetmen hem de oyuncu oldu.

 

Çocuklar Duymasın'daki halinden eser yok! Tamer Karadağlı bambaşka birine dönüştü - Sayfa 13

Seslendirme sanatçısı Arzu Balkan ile 30 Kasım 2002 de evlenip, 24 Nisan 2007de boşandı. 2 Temmuz 2006'da kızları Zeyno dünyaya geldi. 2007 yılında oyuncu Deniz Uğur ile birlikte oldu.

KAYNAK: İNTERNET HABER

Tamer Karadağlı stil değiştirdi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da 400 tane çiçek dağıttı, işte nedeni...
Samsun'da 400 tane çiçek dağıttı, işte nedeni...
‘BANA YAKIŞMAZ…’
‘BANA YAKIŞMAZ…’