Samsunspor altyapısının tesisleşme hamlesi için Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Hayri Şen ve İshak Memişoğlu Samsun – Ordu Karayolu üzerindeki Petrol Ofisi Dolum Tesisleri’nin arkasında bulunan Toprak Döküm Sahası’nda incelemede bulundu.

Admin

Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Hayri Şen ve İshak Memişoğlu, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na görevli Maden Mühendisi Bülent Karaman ile birlikte Petrol Ofisi Dolum Tesisleri’nin arkasındaki Toprak Döküm Sahası’nda yapılması gereken tahkikat ve dolgu seviyelerini inceledi.

PAZARTESİ ÖNEMLİ GÜN 

Kırmızı beyazlı yöneticiler, Pazartesi günü Samsun Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile bir araya gelerek toplantı yapacak. Bu toplantıda dolgu sahasına planlanan proje incelenip, antrenman sahaları ve yapılması gerekenler masaya yatırılacak. 12 adet futbol sahası yapılması planlanan alanda, tesis çevresindeki tahkimat, futbol antrenman ve müsabaka sahaları, açık ve kapalı tribünler, soyunma odaları ve tesisler, toplantı salonları, saha perdeleri, rüzgar tribünleri ve rejeneratif enerji trafoları ile peyzaj alanları projelendirilecek.

 
Samsunspor Samsun – Ordu Karayolu üzerindeki Petrol Ofisi Dolum Tesisleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Taraftardan Samsunspor'a meşaleli destek -
Taraftardan Samsunspor'a meşaleli destek -
Elazığ’daki 6,8 büyüklüğündeki deprem birçok ülkede de hissedildi
Elazığ’daki 6,8 büyüklüğündeki deprem birçok ülkede de hissedildi