Samsunspor'un bu sezon kendisinden çok şey beklediği Bahattin Köse kendisiyle ilgili söylentilere açıklık getirdi. Samsunspor'da mutlu olduğunu ve bu sezon takımı şampiyon yapmak için çok çalıştıklarını belirten Köse "Ben burada çok mutluyum. Sosyal medyada çıkan söylentilere itibar etmeyin" dedi.

Admin

 Samsunspor’da Bahattin Köse’nin yükselen performansının yanı sıra antrenmanlardaki  neşeli görüntüsü teknik ekip başta olmak üzere camiada keyifleri yerine getirdi. Bir süredir takımdan ayrılmak istediği yönünde sosyal medyada bazı yorumlar yapılsa da Bahattin Köse’nin yakın çevresine, “ Samsunspor’da çok mutluyum ve şampiyonluk yaşamadan da bir yere gitmeyeceğim” dediği öğrenildi.  

ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Çok zorlu ve uzun bir yarışın kendilerini beklediğini dile getiren kırmızı beyazlı oyuncu, “Sezon öncesi yapmış olduğumuz hazırlık kampları çok faydalı geçiyor. Antrenmanlarda herkesin yüzü gülüyor. Bende burada olmaktan ve bu takımın formasını taşıyor olmaktan çok mutluyum. Hep beraber bu sezon mutlu sona ulaşan taraf olacağız. Samsunspor olması gereken gerçek yerde olacaktır” diye konuştu. 

Samsunspor Bahattin Köse
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Siyasi Partinin Genel Sekreteri Zimmetine Para mı Geçiriyor ?
Siyasi Partinin Genel Sekreteri Zimmetine Para mı Geçiriyor ?
Samsunspor Hazırlık Kampını tamamladı
Samsunspor Hazırlık Kampını tamamladı