Prenses Diana'nın 20 yıldır yıkanmamış, genellikle spor yaparken giydiği uzun kollu pamuklu sweatshirt'ü, açık artırmayla alıcı buldu.

Admin

Prenses Diana’nın sweatshirt'ü rekor paraya satıldı

Prenses Diana’nın sweatshirt'ü rekor paraya satıldı

Dünya'da hayran olduğum çok asil kadındı.Çok genç yaşta öldüğünde çok üzülmüştüm.Bu güzel asil kadının giysileri şimdi rekor fiyatlarla alıcı buluyor.Prenses Diana'nın 20 yıldır yıkanmamış, genellikle spor yaparken giydiği uzun kollu pamuklu sweatshirt'ü, açık artırmayla alıcı buldu.

Prenses Diana’nın sweatshirt'ü rekor paraya satıldı - Sayfa 1

İngiltere kraliyet ailesinin en sevilen üyelerinden biri olan Prenses Diana, yaşadığı dönemde stiliyle tarihe adını yazdırdı.

 

Prenses Diana’nın sweatshirt'ü rekor paraya satıldı - Sayfa 2

Prenses Diana'nın uzun kollu pamuklu kazağı Amerika merkezli RR Auction Müzayede Evi'nde düzenlenen açık artırmada 47 bin euro’ya satıldı.

 

Prenses Diana’nın sweatshirt'ü rekor paraya satıldı - Sayfa 3

Prenses Diana 1997'deki trajik kazadan birkaç ay önce sweatshirt'ünü yakın arkadaşı ve uzun süredir kişisel antrenörü olan Jenni Rivett'e hediye etmiş, hediyesine "Sevgili Jenni, Diana'dan sevgiler, Diana, x" notunu düşmüştü.

 

Prenses Diana’nın sweatshirt'ü rekor paraya satıldı - Sayfa 4

Diana’nın sweatshirt'ü Jenni Rivett tarafından satışa sunuldu.

 

Prenses Diana’nın sweatshirt'ü rekor paraya satıldı - Sayfa 5

Prenses Diana’ya ise 'Virgin Atlantic' yazılı sweatshirt, Richard Branson tarafından hediye edilmişti. Sweatshirt'ün hiç yıkanmadığı belirtiliyor.

 

Prenses Diana’nın sweatshirt'ü rekor paraya satıldı - Sayfa 6

Prenses Diana, spor salonuna gittiği zamanlarda Virgin Atlantic yazılı sweatshirt'ü giyerek medyanın ilgisini azaltmaya çalışıyordu. Diana geliştirdiği taktikle medyanın ilgisini üzerinden çekerken, dünyada odaklanacak çok daha önemli konuların olduğunu düşünüyordu.

 

Prenses Diana’nın sweatshirt'ü rekor paraya satıldı - Sayfa 7

Prens Charles'ın ilk eşi, Prens William ve Prens Harry'nin annesi olan Prenses Diana, 1992 yılında Prens Charles ile boşandı.

Prenses Diana’nın sweatshirt'ü rekor paraya satıldı - Sayfa 8

Galler Prensesi Diana, 1997 yılında, sevgilisi Dodi Al Fayed'le birlikteyken Paris'te geçirdiği trafik kazası sonucu 36 yaşında hayatını kaybetti.

İnternet Haber

Prenses Diana
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da 400 tane çiçek dağıttı, işte nedeni...
Samsun'da 400 tane çiçek dağıttı, işte nedeni...
‘BANA YAKIŞMAZ…’
‘BANA YAKIŞMAZ…’