Başkan Demir'e iletildiği halde, Doğu Park'da Tuvalet çilesi devam ediyor...

Samsun'un en güzel cazibe merkezi Doğu park'da Tuvaletler bir türlü açılmıyor.Piknik ve spor için gelen vatandaşlar açık alanlara tuvaletlerini yapıyorlar.

Başkan Demir'e iletildiği halde, Doğu Park'da Tuvalet çilesi devam ediyor...
Başkan Demir'e iletildiği halde, Doğu Park'da Tuvalet çilesi devam ediyor... Admin

Samsun'da yeşil ile mavinin birleştiği cazibe merkezi Dogu park işler acısı duruma düştü.Şehir merkezinde bunalan vatandaşların rahat nefes aldıkları piknik yeri,spor alanı ve aynı zamanda Atatürk'ün Bandırma vapurunun bulunduğu alan olan Doğu park'da aylardan bu yana tuvaletler bir türlü açılmadı.Vatandaşların bazıları tuvaletlerini ağaçların altına ve spor alanlarına yapıyorlar..Genel yayın yönetmenimiz Karadeniz İnternet Gazetecileri Derneği  Başkanı Nihat Alparslan, Samsun Büyükşehir Başkanı Mustafa Demir'i telefonla arayarak bu konu ile ilgili çözüm talep etmişti.Ancak geçen 10 günlük zaman içerisinde  yapılan hiç bir şeyin olmadığı görüldü.Oysa  başkan Demir seçim öncesi Doğu Park için ne güzel vaadlerde bulunnuştu. 

YEREL SEÇİM ÖNCESİ BAŞKAN DEMİR ,DOĞU PARK İÇİN KONUŞMUŞTU

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Canik Doğu Park Projesi hakkında bilgi verdi. Göreve gediklerinde hayata geçirecekleri onlarca proje arasında olan Canik Doğu Park Yaşam Merkezi projesinin kent yaşamına önemli katkıları olacağını belirten Mustafa Demir , kenti yeşil ve denizle kucaklaştırma çalışmalarının en üst seviyeye çıkarılacağını söyledi. Doğu Park olarak bilinen bölgenin yeni bir prestij alanı haline getirileceği bilgisini veren Demir, Canik bölgesinde topyekun doğa, deniz bağı kurulacağını, sosyal yaşam ve kültürel gelişim açısından en cazip alanlarının oluşturulacağını kaydetti.

Samsun Doğupark Tuvalet Mustafa Demir Çile
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da hayvan mezarlığı!
Samsun'da hayvan mezarlığı!
Kansere yenik düşen Neslican Tay tüm Türkiye'yi hüzne boğdu! Hakkında yapılan rezil paylaşımlar
Kansere yenik düşen Neslican Tay tüm Türkiye'yi hüzne boğdu! Hakkında yapılan rezil paylaşımlar