MAGAZİN
Giriş Tarihi : 07-08-2019 15:49   Güncelleme : 07-08-2019 15:49

Barbaros Şansal 'Soramazsın'a katıldı! Türkiye hakkında söylediği olay sözleri savundu

Kendisini terzi yamağı olarak tanımlayan Barbaros Şansal, YouTube programında yayımlanan ''Soramazsın'' adlı programa katılarak bir dönem Türkiye hakkında söylediği sözlerin hala arkasında olduğunu dile getirdi.

Barbaros Şansal 'Soramazsın'a katıldı! Türkiye hakkında söylediği olay sözleri savundu

Barbaros Şansal 'Soramazsın'a katıldı! Türkiye hakkında söylediği olay sözleri savundu - Sayfa 1

YouTube'da yayımlanan ''Soramazsın'' programına katılan ünlü modacı Barbaros Şansal, bir dönem Türkiye hakkında söylediği ''B.kunda boğul Türkiye'' sözlerinin hala arkasında olduğunu dile getirdi. Şansal'ın bu Türkiye söylemleri o dönem birçok kişi tarafından eleştirilmiş, ünlü modacının sert tepkiler almasına neden olmuştu. 

 

Barbaros Şansal 'Soramazsın'a katıldı! Türkiye hakkında söylediği olay sözleri savundu - Sayfa 2

'B.kunda boğul Türkiye' açıklaması: Kendisini bir terzi yamağı olarak tanımlayan Barbaros Şansal, olay olan o sözlerinin hala arkasında olduğunu şu sözleri ile ifade etti: ''Evet dedim. Pedofiliye karşı dedim, 'Çocuk bedenime dokunma' dedim çünkü yıllarca. Pislik dağıtan tebliğcilere karşı dedim. Tutuklu 150 gazeteciye karşı dedim. Başka ülkelerin iç işlerine karışarak, başka coğrafyaları karıştıranlara karşı dedim. Dediğimin arkasındayım."

 
Barbaros Şansal 'Soramazsın'a katıldı! Türkiye hakkında söylediği olay sözleri savundu - Sayfa 3

Türkiye'den nefret mi ediyorsunuz?: Şansal, 'Türkiye'den nefret mi ediyorsun?' sorusuna ise "Hayır, eder miyim? Öyle bir şey olur mu? Ben vatansever değilim, vatanperverim." dedi. 

 

Barbaros Şansal 'Soramazsın'a katıldı! Türkiye hakkında söylediği olay sözleri savundu - Sayfa 4

 Hayallerim,geçmişim, anılarım... Tecavüze uğramış köpeklerim: Barbaros Şansal, neden hala Türkiye'de yaşadığını da şöyle anlattı: "Yatırımlarım, istihdam sağladığım insanlar, ürettiğim KDV, buluşlarım, hayallerim, geçmişim, anılarım, 22 yıl ve 24 yıldır iki kardeş benim evimde çalışırken aileme dönüşmüş insanlarım, 3 bacaklı köpeğim, mülteci kedilerim, barınaktan aldığım tecavüze uğramış köpeklerim, onlar benim hayatım. Ben onlar bırakıp gidebilir miyim?"

 

Barbaros Şansal 'Soramazsın'a katıldı! Türkiye hakkında söylediği olay sözleri savundu - Sayfa 5

Ne erkekliğe ne kadınlığa ne de insanlığa sığmaz:Şansal, havalimanında saldırıya uğramasıyla ilgili, "Organize bir operasyon yaptılar. Şimdi hukuk davaları ve benim açtığım davalar devam ediyor. Ama bunların yaptıkları ne erkekliğe ne kadınlığa ne de insanlığa sığmazdı. Bu dava 5 ila 7 yıl arasında sürecek, büyük bir hukuk savaşına girdik." dedi.

 

Barbaros Şansal 'Soramazsın'a katıldı! Türkiye hakkında söylediği olay sözleri savundu - Sayfa 6

Barbaros Şansal ne demişti?

2 sene önce Kıbrıs'tayken sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak Türkiye hakkında şöyle konuşmuştu: "Mutlu yıllar, tadını çıkarın, yan yatın, kendinizi serbest bırakın. Sol dizinizi karnınıza çekin ve biraz da ıkınır gibi yapın.

 

Barbaros Şansal 'Soramazsın'a katıldı! Türkiye hakkında söylediği olay sözleri savundu - Sayfa 7

Bana sefaletin adını yazabilir misin Abidin? Bu kadar gazeteci tutukluyken, bu kadar çocuk taciz, tecavüz görürken, bu kadar yolsuzluk, rüşvet almış başını giderken, bağnazlar sokaklarda tebliğcilerle pislik dağıtırken siz de hala yeni yıl mı kutluyorsunuz? Şimdi ben ne yapacağım biliyor musunuz? 

 

Barbaros Şansal 'Soramazsın'a katıldı! Türkiye hakkında söylediği olay sözleri savundu - Sayfa 8

Bardaki, evdeki içkilerin hepsini içeceğim. Hepsini içeceğim. Size bir damla bile bırakmayacağım. Bütün dolarlarımı İsviçre'ye geçireceğim. Bir kuruş penny bile vermeyeceğim. Tamam mı? Ayriyeten ben Kıbrıs'tayım.

 
Barbaros Şansal 'Soramazsın'a katıldı! Türkiye hakkında söylediği olay sözleri savundu - Sayfa 9

Şu an Kuzey Kıbrıs Türkiye'ye göre, yani öyle bir baskı olduğu için yeni yıla girdi. Kıbrıs Cumhuriyeti'nin girmesine bir saat var. Birazdan Nikosa'ya gideceğim. Bir de orada kutlayacağım. Orada da içeceğim. Hepsini içeceğim. 

 

Barbaros Şansal 'Soramazsın'a katıldı! Türkiye hakkında söylediği olay sözleri savundu - Sayfa 10

Tamam mı bebeğimsi? Öpmedim bile sizi. Hadi, siz kutlamaya devam edin. Bu kadar pisliğin, sefaletin, rezaletin içinde. B.kunda boğul Türkiye."

İnternet Haber