Banu Parlak ve şarkıcı Emrah'ın 'Belalım Benim' kavgası! Emrah klibi kaldırtınca sitem etti

Şarkıcı Emrah, müziği kendisine ait olan 'Belalım Benim' şarkısına klip çeken Banu Parlak'ın klibini kaldırtınca olanlar oldu. İkili, sosyal medyada birbirlerine girdi. Banu Parlak, Emrah'a şarkının söz yazarı Şükrü Kekevi ile birlikte video çekerek isyan etti.

Banu Parlak ve şarkıcı Emrah'ın 'Belalım Benim' kavgası! Emrah klibi kaldırtınca sitem etti
Banu Parlak ve şarkıcı Emrah'ın 'Belalım Benim' kavgası! Emrah klibi kaldırtınca sitem etti Admin

Banu Parlak ve şarkıcı Emrah'ın 'Belalım Benim' kavgası! Emrah klibi kaldırtınca sitem etti - Sayfa 1

Banu Parlak, arabada şarkı söyleyerek çektiği kısa kliplerle ünlenmesinin ardından profesyonel olarak şarkıcılığa soyundu. Sözleri Şükrü Kekevi, müziği ise Emrah'a ait olan Belalım Benim şarkısını kendi yorumuyla söyleyerek klip çekti. Parlak'ın kısa sürede binlerce beğeni alan şarkısına ise Emrah'tan veto geldi. 

 

Banu Parlak ve şarkıcı Emrah'ın 'Belalım Benim' kavgası! Emrah klibi kaldırtınca sitem etti - Sayfa 2

Yeni şarkısı Belalım Benim'i çıkaran Banu Parlak, kısa sürede hayranlarının büyük ilgisini gördü. Ancak Parlak'ın büyük emek vererek hazırladığı yeni şarkısı gerekli izinler alınmadığı için kaldırıldı. Belalım Benim şarkısını ilk okuyan Emrah, Parlak'a ulaşarak klibi yayından kaldırttı.

 

Banu Parlak, klibinin kaldırılmasının ardından sosyal medya hesabı Instagram'dan ''Emrah abinin talimatı ile şarkımız yayından kalkmıştır. Büyüğümüzdür sözünün üstüne söz söylemeyiz kaldırıyoruz'' diyerek duyurdu. 

 

Banu Parlak ve şarkıcı Emrah'ın 'Belalım Benim' kavgası! Emrah klibi kaldırtınca sitem etti - Sayfa 4

Parlak, bu paylaşımının altına şu sitem dolu sözleri eklemeden de duramadı: ''Paylaşan destek olan herkese sonsuz teşekkürler. Daha güzel şarkılarla devam edeceğiz yılmak yok! Aynı şarkının bir dünya coverı varken bizim ki batmış göze herkesin canı sağ olsun vardır bir bildiği"

 

Banu Parlak ve şarkıcı Emrah'ın 'Belalım Benim' kavgası! Emrah klibi kaldırtınca sitem etti - Sayfa 5

Banu Parlak'ın bu sözleri üzerine şarkıcı Emrah, Instagram'ın hikaye kısmından video paylaşarak şu Parlak'a şu cevabı verdi: ''Sosyal medyayı çok çok aktif kullanan biri değilim ve sosyal medyadan kimseye akıl vermem. Nasihat vermem. 

 

Banu Parlak ve şarkıcı Emrah'ın 'Belalım Benim' kavgası! Emrah klibi kaldırtınca sitem etti - Sayfa 6

Müziğe gönül vermiş genç arkadaşlar, sizlere tavsiyem şu; eser üretin. Eserleriniz olsun, göreceksiniz çok daha kalıcı olacaksınız ve daha daha başarılı olacaksınız. O eseri ürettikten sonra bir eserin ne kadar değerli olduğunu, ne kadar önemli olduğunu çok çok daha iyi anlayacaksınız.''

 

Banu Parlak ve şarkıcı Emrah'ın 'Belalım Benim' kavgası! Emrah klibi kaldırtınca sitem etti - Sayfa 7

Emrah'ın bu göndermeli tavsiyesi üzerine ise Banu parlak, Belalım Benim şarkısının söz yazarı Şükrü Kekevi ile beraber bir video paylaşarak sitem etti: ''Çok önemli bir büyüğümüzün de dediği gibi 'Eser üretin, kalıcı olun' yani Şükrü Baba gibi. Belalım Benim'in söz yazarıdır. 

 

Banu Parlak ve şarkıcı Emrah'ın 'Belalım Benim' kavgası! Emrah klibi kaldırtınca sitem etti - Sayfa 8

Böyle kimse bilmez, başkalarınmış gibi gözükür ama Unutabilsemler, Belalım Benimler, İhtiyacı Varlar, Ben Nasıllar. Bunların hepsinin söz yazarı Şükrü Baba'dır. Kimse üzerine yatmasın. Görmemezlikten gelmesin." 

İşte Banu Parlak'ın sitem dolu o videosu

İnternet Haber

Banu Parlak Emrah Belalım Benim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yılmaz Özdil: Anıtkabir'e gittiğinde seni en çok etkileyen nedir derseniz…
Yılmaz Özdil: Anıtkabir'e gittiğinde seni en çok etkileyen nedir derseniz…