Erzurum kampı öncesi önemli açıklamalarda bulunan Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz: "Burada yapacağız hazırlık maçları takımın motivasyonu ve lige hazırlanması bakımından çok önemli kendimizi sınayacağız" dedi.

Admin

Samsunspor teknik direktörü İrfan Buz,  her şeyin daha önceden planlandığı gibi gittiğini söyledi. Samsun ve Bolu’da yaptıkları çalışmaların sorunsuz ve sakatlık olmadan tamamlamalarının ise kendilerini ayrıca motive ettiğini söyleyen kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Buz, "Sezon öncesi hazırlık kamplarının özellikle başlarında sakatlık çok olur. Kuvvet ve dayanıklılık çalışması yapıldığı için tatilden dönen futbolcularımızın sakatlanma ihtimali olabilir, bunlar normaldir. Çok şükür biz bu dönemi sakat vermeden atlattık” dedi.  

SAKATLIK OLMADAN GEÇTİK

Erzurum’da yapılacak son etap hazırlık kampının takım için çok önemli olduğunu vurgulayan teknik direktör İrfan Buz, “Önemli diyorum çünkü burada hazırlık maçları oynayacağız ve kendimizi daha net görme şansını yakalamış olacağız. Tempomuzu çıkarabildiğimiz en üst seviyeye kadar çıkarıp, lige hazır başlamak istiyoruz. Bunun için ekibimizle beraber tam zamanlı olarak çalışıyoruz. Futbolcularımızın azimli ve hırslı çalışmaları da bizleri fazlasıyla memnun ediyor” diye konuştu. 

Samsunspor Erzurum kampı İrfan Buz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da 400 tane çiçek dağıttı, işte nedeni...
Samsun'da 400 tane çiçek dağıttı, işte nedeni...