SPOR
Giriş Tarihi : 13-07-2019 14:19   Güncelleme : 13-07-2019 14:19

Atabey Çiçek Samsunspor'da

Samsunspor uzun süredir üzerinde durduğu Başakşehir'in genç forveti Atabey Çiçek'te pürüzler giderildi. Futbolcunun en geç yarına kadar resmi imzayı atması beklenirken, teknik direktör İrfan Buz'un Atabey konusunda ısrarı transferin büyük ihtimalle bitmesine neden olduğu öğrenildi.

Atabey Çiçek Samsunspor'da

Samsunspor aradığı forveti buldu. Kırmızı beyazlı ekip uzun süredir yakın temas kurduğu Başakşehir'li golcü futbolcu Atabey Çiçek ile her konuda anlaşma sağladı. Başarılı futbolcunun en geç Cumartesi günü Samsun'a geleceği ve kendisini Samsunspor'a bağlayacak resmi imzayı atması bekleniyor. Kulüpten şu ana kadar bu konuyla ilgili bir açıklama gelmese bile oyuncunun yakın çevresinden edinilen bilgilere göre Atabey'in Samsunspor ile anlaştığı açıklandı.

PAZARTESİ İLK İDMAN

 Kırmızı beyazlı taraftarlar arasında da Atabey'in yeni sezonda kırmızı beyazlı formayı giyecek olması büyük heyecana neden olduğu görüldü. Teknik diektör İrfan Buz'un yönetimden bir kanat oyuncusu daha istediği ve bu transferinde gerçekleşmesiyle birlikte Samsunspor'un transferi tamamlayacağı da ifade edildi. Kırmızı beyazlılar, Pazartesi günü sezonun ilk çalışmasını kendi tesislerinde yapacak. Sezonun ilk antrenmanına taraftarların büyük ilgi göstermesi bekleniyor.