Abdülkadir Selvi: "Akşener'in kararı, tüm planları değiştirir" Kaynak: Abdülkadir Selvi: "Akşener'in kararı, tüm planları değiştirir"

Abdülkadir Selvi: "Akşener'in kararı, tüm planları değiştirir"Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in gelecek Cumhurbaşkanlığı seçimleri için henüz kararını açıklamadığını belirterek, yarıştaki en belirleyici unsurlardan biri olacağı yorumunda bulundu. Kaynak: Abdülkadir Selvi: "Akşener'in kararı, tüm planları değiştirir"

Abdülkadir Selvi:
Abdülkadir Selvi: Admin

Hürriyet Gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, erken seçim ihtimallerini, yeni kurulacak olan partileri ve ittifaklar meselesini gündemini bugünkü köşesine taşıdı. Selvi, önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde en önemli belirleyici unsurun İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in alacağı kararın olduğunu vurguladı. 

Selvi'nin "Kabine değişikliğinde yeni takvim ve Cumhurbaşkanlığı dengesi" başlıklı yazısından ilgili kısım şöyle:

"AKŞENER'İN KARARI BELİRLEYECEK"

"Abdullah Gül’ün çatı adayı olması planı Meral Akşener’in karşı çıkışı ile suya düşmüştü. 2023’e giderken kimse Meral Akşener yeniden aday olacak mı diye sormuyor. Akşener şu ana kadar “Ben aday değilim” demedi. Akşener’in kararı, Cumhurbaşkanlığı yarışında en belirleyici unsurlardan biri olacak."

Kaynak: Abdülkadir Selvi: "Akşener'in kararı, tüm planları değiştirir"

İYİ Parti Akşener karar denge değiştirebilir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bodrum Belediye Başkanı Aras
Bodrum Belediye Başkanı Aras"Bedava süt çocukların doğal hakkı"
SAMKON Genel Başkanı Gümüş
SAMKON Genel Başkanı Gümüş"Santrale karşı değiliz, yerine karşıyız"