VEZİRKÖPRÜ GÜREŞLERİ NEFES KESTİ Vezirköprü Kültür Sanat Doğa ve Turizm Festivali nefesleri keserken, 2014-2018 yılları arasında güreş ağalığı yapan iş insanı Bilal Acar, organizasyon nedeniyle emeği geçenlere teşekkür etti.

Admin

ACAR'DAN TEBRİK YAĞMURU
2014-2018 yılları arasında Vezirköprü'de güreş ağalığı yapan ve bu sene yapılan Vezirköprü Kültür sanat turizm ve doğa festivaline destek veren iş insanı Bilal Acar sosyal medya hesabından emeği geçenlere teşekkür etti. Bir ilçenin tantımında, gelişmesinde ve büyümesinde bu tür kültür sanat ve spor organizasyonlarının büyük önemi olduğuna dikkat çeken Acar; 'Başta Vezirköprü Belediye Başkanımız İbrahim Sadık Edis olmak üzere bu organizasyonun kusursuz gerçekleşmesinde çaba sarfeden herkesi gönülden kutluyorum.' dedi.

VEZİRKÖPRÜ TARİH YAZDI
15. Vezirköprü Kunduz yağlı pehlivan güreşlerinde çok sıkı müsabakaların yaşandığını ve güreşseverlere adeta resital verildiğini dile getiren Acar; 'Seyircilerimiz ve katılım her zaman olduğu gibi mükemmeldi. Başpehlivanımız Tanju Gemici oldu kendisini tebrik ediyorum. Güreş ağalığını 2. kez elde eden Halil İbrahim Çiçek kardeşimizi verdiği destek ve katkılardan dolayı kutluyorum. Ayrıca güreş müsabakalarında büyük gayret gösteren güreş komitesini bir kez daha tebrik ediyorum. Vezirköprü bir kez daha tarih yazdı.' diye konuştu.

Vezirköprü Kunduz Pehlivan Valı C Bilal Acar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DYP Genel Başkanı Avk.Özaçıkgöz
DYP Genel Başkanı Avk.Özaçıkgöz"KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı Rum Ağzı ile Konuşuyor"
Perinçek'ten Akıncı'ya: KKTC Cumhurbaşkanı değil Amerikan Valisi!
Perinçek'ten Akıncı'ya: KKTC Cumhurbaşkanı değil Amerikan Valisi!