İlkadım Belediyesi genç çiftin hayallerini gerçekleştirdiİlkadım Belediyesi Sosyal Yardım Müdürlüğü ve Kadın Koordinasyon Merkezi, maddi imkansızlıklar nedeniyle evlilik hayallerini erteleyen, genç çiftin hayallerini gerçekleştirdi Kaynak: İlkadım Belediyesi genç çiftin hayallerini gerçekleştirdi

Admin

Samsun'un İlkadım İlçesi'nde, maddi imkansızlıklar nedeniyle evlilik hayallerini erteleyen genç çiftin yardımına İlkadım Belediyesi yetişti. İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım Müdürlüğü ve Kadın Koordinasyon Merkezi, genç çiftin ihtiyacı olan ev eşyasını karşıladı. İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri arasında köprü olmaya devam ettiklerini söyledi.

ilkadim-belediyesi-6-001.jpg

VATANDAŞLARA DESTEK GÖREVİMİZ

Genç çift için, Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar ve Sosyal Yardım Müdürü vekili Mehmet Horasan birlikte oturma gurubu, masa takımı, yatak odası, beyaz eşya grubu ve mutfak eşyası tedarik ettiklerini kaydeden Fahri Başkanı Lütfiye Demirtaş, ''Hayırsever vatandaşlarımız sayesinde ihtiyaç sahibi ailelere yardımda bulunarak güzel bir dayanışma örneği sergiliyoruz. Hayırsever vatandaşlarımızdan aldığımız eşyalar ile ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ülkemizin bu zor günlerinde vatandaşlarımıza destek olmak bizim en önemli görevlerimizdendir. İhtiyaç sahibi tüm vatandaşlarımıza sevgi elimizi uzatıyoruz” dedi.

DEMİRTAŞ VE HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR

Hayalini kurduğumuz evi gerçekleştiren ve duygu dolu dakikaları yaşayan ihtiyaç sahibi genç çift,'' Başta Hayırseverler olmak üzere, İlkadım Belediye Başkanımız Necattin Denmirtaş'a  ve burada emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum'' dedi.

 

İlkadım Belediyesi Hayalleri Gerçekleşti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Taraftardan Samsunspor'a meşaleli destek -
Taraftardan Samsunspor'a meşaleli destek -
Elazığ’daki 6,8 büyüklüğündeki deprem birçok ülkede de hissedildi
Elazığ’daki 6,8 büyüklüğündeki deprem birçok ülkede de hissedildi