31 Mart seçimlerinde başkanlık yarışını kazanan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, mazbatasını aldı. Togar, “Tekkeköy’e yeniden hizmet edecek olmanın gururunu yaşıyorum” dedi 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden başkan seçilen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Yeni Adliye Sarayı’nda düzenlenen törenle mazbatasını aldı. Mazbata törenine AK Parti İl Başkanı Av. Ersan Aksu, il teşkilat üyeleri, ilçe teşkilat üyeleri, MHP ilçe teşkilatı ve Tekkeköy meclis üyeleri de katıldı

Admin

 

Togar, “Tekkeköy’e yeniden hizmet edecek olmanın gururunu yaşıyorum” dedi

31 Mart yerel seçimlerinde yeniden başkan seçilen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar,  Yeni Adliye Sarayı’nda düzenlenen törenle  mazbatasını aldı.

Mazbata törenine AK Parti İl Başkanı Av. Ersan Aksu, il teşkilat üyeleri, ilçe teşkilat üyeleri, MHP ilçe teşkilatı ve Tekkeköy meclis üyeleri de katıldı.

KİMSEYİ MAHCUP ETMEYECEĞİZ

Tekkeköylülere teşekkür eder Togar, “Öncelikle Allah’a şükürler olsun, kazasız belasız bir seçim atlattık. Seçim sürecinde ister istemez, ufak tefek tartışmalar oldu. Kırdığımız kim varsa hakkını helal etsin. Bizden yana hakkımız helaldir. Tekkeköy’e yeniden hizmet edecek olmanıngururunu yaşıyoruz. Çok önemli bir 5 yıl daha geçireceğiz. Bizi bu göreve layık gören Cumhurbaşkanımızı, milletvekillerimizi, ilimizi, ilçemizi mahcup etmeyeceğiz” diye konuştu.

TEŞEKKÜR EDEREK BAŞLAYACAĞIZ

Yeni dönemde ilk iş olarak teşekkür gezisini çıkacağını kaydeden Togar, “Yeni dönemde, 5 yıl boyunca ihmal ettiğimiz insanların kapısını çalacağız. Seçim sürecinde bizi yalnız bırakmayan, gece gündüz evlerinde ağırlayan, bize sofralarını ve gönüllerini açanlarla bir araya gelip 3 ay boyunca teşekkür programı düzenleyeceğiz. Köy ve mahallelerle alakalı sorunları tespit edip,  önümüzdeki 5 yılın çalışma programını oluşturacağız” şeklinde konuştu.

Tekkeköy Hasan Togar Mazbatasını aldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nazlıcan evet dedi..
Nazlıcan evet dedi..
Ordulu kadının örnek duyarlılığı! Kuş elektrik saatine yuva yapınca elektriği kesti!
Ordulu kadının örnek duyarlılığı! Kuş elektrik saatine yuva yapınca elektriği kesti!