GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-03-2019 10:10   Güncelleme : 06-03-2019 10:10

Dünkü güneşli hava herkesi bahar havasına sokarken Meteoroloji'den yağmur uyarısı geldi.. Son hava durumu tahminlerine göre sıcak ve güneşli hava özellikle Marmara ve Ege'de yerini yağmura bırakıyor. Balkanlardan gelen yağışlı havanın etkisi altına giren İstanbul'da bugün sabah saatlerinden itibaren yer yer yağış bekleniyor. İşte hava durumuyla ilgili tüm ayrıntılar.

Meteoroloji'den yağmur uyarısı geldi bahar havasına sakın kanmayın

Meteoroloji'den yağmur uyarısı geldi bahar havasına sakın kanmayın - Sayfa 1

Meteoroloji 6 Mart Çarşamba bugün için yağmur uyarısında bulundu. Son hava durumu tahminlerine göre sıcak ve güneşli hava özellikle Marmara ve Ege'de yerini yağmura bırakıyor. Balkanlardan gelen yağışlı havanın etkisi altına giren İstanbul'da bugün sabah saatlerinden itibaren yer yer yağış bekleniyor. İşte hava durumuyla ilgili tüm ayrıntılar.

115

Meteoroloji'den yağmur uyarısı geldi bahar havasına sakın kanmayın - Sayfa 2

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey ve batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Kıyı Ege, Batı Karadeniz, Çankırı ve Samsun çevreleri ile Ankara'nın, Eskişehir'in ve Kütahya'nın kuzey kesimlerinin yağmur ve sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji'den yağmur uyarısı geldi bahar havasına sakın kanmayın - Sayfa 3

Gece ve sabah saatlerinde Marmara'nın güney ve doğusu ile iç ve doğu kesimlerde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı bekleniyor. İnternet Haber