Kavak için 41 proje Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu 2023 vizyonu çerçevesinde ilçesi için hazırladığı 5 yıllık yeni projeler Kavak'ta heyecan yarattı..

AZ LAF ÇOK İŞ YAPACAĞIZ

5 yıllık Kavak belediye başkanlığı döneminde ilçenin çehresini değiştiren projelerle Kavak'ta yeni bir dönem başlatan İbrahim Sarıcaoğlu 2023 vizyonu çerçevesinde ortaya koyduğu yeni projelerle Kavaklıların gönlünde taht kurdu.
Cumhur ittifakının adayı Sarıcaoğlu Kavak'ın büyümesi, gelişmesi ve kalkınması için 'az laf çok iş' sloganıyla hareket ettiklerini belirterek; 'Düsturumuz Cumhurbaşkanımızın bizlere göstermiş olduğu hizmet esaslı belediyecilik ve halka hizmet Hak'ka hizmet anlayışını hakim kılmaktır.' dedi.

ÖNEMLİ HİZMETLER YAPTIK

Kavak'ta çok önemli hizmetler gerçekleştirdiklerini ancak arkaya bakmadan yenilerini hayata geçirmek için yeniden kolları sıvadıklarını dile getiren Sarıcaoğlu; 'Biz hem gönül belediyeciliği hem de hizmet belediyeciliğini bir arada yaparak ilçeye yeni bir ivme kazandırma hedefini ortaya koyuyoruz. Kavak'ta yılladır yapılmayan işleri 5 yıla sığdırarak önemli bir adım attık. Bu yeterli mi? Asla değil. Bizim anlayışımızda hep önümüze bakmak ve ilçeye bir çivi daha çakan bir anlayışla hizmetlere devam etmek azmindeyiz.' diye konuştu.

KAVAK BENİM HAYATIM OLDU

Başkan olduktan sonra partili partisiz her kesimin hizmetine koştuklarını, bu anlayışın bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğini sözlerine ekleyen Sarıcaoğlu; 'İlk başkan seçildiğimde o gün parti rozetimi çıkarıp Kavak'ın belediye başkanı olarak hizmet edeceğimi söylemiştim. 5 yıl boyunca bu şekilde hareket ettim. Rabbim nasip eder yeniden Kavak halkının teveccühü ile başkan seçildiğim takdirde aynı anlayışım devam edecek. Kavak benim hayatımın en önemli parçasıdır. Bundan sonra da ilçemin sorunları, beklentileri ve özlemlerini yerine getirebilmek için var gücümle çalışmaya devam edeceğim.' diyerek sözlerini tamamladı.

k5.jpgk6.jpgk7.jpgk8.jpg

k1-001.jpgk2-002.jpgk3-001.jpgk4-002.jpg

 
 
 
Kavak için 41 proje
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Piazza’da Rengarenk 19 Mayıs
Piazza’da Rengarenk 19 Mayıs
İmamoğlu
İmamoğlu"Her Zaman Cemil Deveci'nin Yanındayız"