Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, trafiğe kapalı olan Çiftlik (İstiklal) caddesini yapılan anket sonucuna göre yeniden trafiğe açacaklarını söyledi.

Admin

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir bugün Şehir Kulübünde düzenlediği basın toplantısı ile trafiğe kapalı olan Çiftlik (İstiklal) caddesinin yeniden trafiğe açılıp açılmaması ile ilgili gerçekleştirdikleri anketin sonuçlarını açıkladı.

Çiftlik caddesi esnaflarının yanı sıra meclis üyelerinin de katıldığı toplantıda Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Çiftlik caddesinin eski başkanı Yusuf Ziya Yılmaz döneminde esnafların onayı ile trafiğe kapatıldığını söyledi. 

Çiftlik AVM projesinin güzel ve özel bir proje olduğunu kaydeden Mustafa Demir, "Uygulama itibarı ile daha çok orada ticaretin kan kaybetmesine etki yaptığı da aşikar.  Esnaflarımızla görüş alış verişinde bulunduk. Çiftlik Samsun'un en önemli marka caddelerinden bir tanesi. Sorular soruldu anket neticeleri belli oldu. Bu anketin neticesi ile ilgili şuanda bir çalışma başlattık. Daha önce yapılan yatırım heba olmayacak. " dedi.

Yapılan anket sonucuna göre Çiftlik caddesinin yeniden trafiğe açılmasına yüzde 63 oranında evet oyu çıktı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kız Babalarının, Çocuklarını Daha İyi Anlayabilmek İçin Kesinlikle Bilmesi Gereken 15 Hayat Dersi
Kız Babalarının, Çocuklarını Daha İyi Anlayabilmek İçin Kesinlikle Bilmesi Gereken 15 Hayat Dersi
Dünyanın en güzel kadınları belli oldu...
Dünyanın en güzel kadınları belli oldu...