Mehmet Kundak, partilerinin en iddialı oldukları Atakum'da AK Parti'den Zihni Şahin'in aday gösterilmesinin sonucu değiştirmeyeceğini belirterek, Atakum'u CHP'nin kazanacağını ifade ett

i

ZİHNİ ŞAHİN SEMPATİK AMA...

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'in, Atakum'dan belediye başkan adayı gösterilmesinin ardından CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak, Zihni Şahin'in sempatik bir insan olduğunu ancak hizmet etme konusunda yeterli olmadığını dile getiren Kundak; 'Biz Atakum'da en başından bu yana karşımıza kim çıkarsa çıksın bu ilçede seçimleri kazanacağımızı dile getirdik. Zihni Şahin'in adaylığı bizim içinde sürpriz oldu. Atakum'da değişen bir durum söz konusu olmaz biz seçimleri öyle ya da böyle kazanacağız.' dedi.

ATAKUM SEÇİMLERİNİ KAZANACAĞIZ


Atakum'da partilerinden kim aday gösterilirse gösterilsin seçimlerin favorisinin CHP olduğunu sözlerine ekleyen Kundak; 'Kısa zaman içerisinde partimizin Atakum adayı açıklanacak. Atakum'da aday adaylarından hangi isim aday olursa olsun seçimin favorisi CHP'dir. Bizler AK Parti'nin adayından çok Atakum'da seçimleri nasıl farklı kazanabiliriz? hesapları yapıyoruz. Kimse boşuna heveslenmesin. Atakum CHP'nin olacak. Parti genel merkezimizin aday belirleme konusunda en doğru karar vereceğine inanıyorum. Aday adaylarımızın hepsi değerli ancak sonuçta bir kişi aday olacak.' diye konuştu.

CHP Samsu Atakum Mehmet kundak Alacağız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üniversiteye şahsen kayıt başladı
Üniversiteye şahsen kayıt başladı
19 Ağustos pazartesi fındık fiyatları
19 Ağustos pazartesi fındık fiyatları