Fox TV ekranlarında final yapan 'O Hayat Benim' dizisinin setinde tanışıp evlenen ve 4 yıldır evliliklerini sürdüren İclal Aydın ile Efe Kubilay çiftinin, Nisan ayında boşandıkları ortaya çıktı.

Admin

İclal Aydın'ın Efe Kubilay ile evliliğiyle ilgili sırrı ifşa oldu! Meğer herkesten gizli boşanmış - Sayfa 1

Görüntü yönetmeni Efe Kubilay ile oyuncu İclal Aydın'ın evliliğinden kötü haber geldi. 2015’in Haziran ayında evlenen çiftin, 3 ay önce İzmir'de boşandığı ortaya çıktı. Ancak ikilinin, evliliklerini sessiz sedasız bitirmesine rağmen dostça görüştükleri söyleniyor.

 

İclal Aydın'ın Efe Kubilay ile evliliğiyle ilgili sırrı ifşa oldu! Meğer herkesten gizli boşanmış - Sayfa 2

2002 yılında ilk evliliğini gerçekleştiren İclal Aydın, Kemal Başbuğ ile 2005 yılında boşanmış ve Lal isminde bir kız dünyaya getirmişti. 2006 yılında Tuna Kiremitçi ile olan evliliği ise, bir yıl sürmüştü. İclal Aydın, 2005 yılında hayatını bileştirdiği Efe Kubilay ile de geçtiğimiz aylarda boşanmış.

 
İclal Aydın'ın Efe Kubilay ile evliliğiyle ilgili sırrı ifşa oldu! Meğer herkesten gizli boşanmış - Sayfa 3

Anlaşmalı boşandılar: Urla Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmayla anlaşmalı olarak ayrılan çiftin, birbirlerinden maddi ya da manevi hiçbir talepte bulunmadığı da öğrenildi.

 

İclal Aydın'ın Efe Kubilay ile evliliğiyle ilgili sırrı ifşa oldu! Meğer herkesten gizli boşanmış - Sayfa 4

Yeni imajı çok konuşulmuştu: İclal Aydın, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaştığı bu fotoğrafla gündeme gelmiş ve takipçilerinden olumsuz yorumlar almıştı.  Ancak bir kısım ise İclal Aydın'ın her haliyle güzel olduğunu dile getirmişti.

 

İclal Aydın'ın Efe Kubilay ile evliliğiyle ilgili sırrı ifşa oldu! Meğer herkesten gizli boşanmış - Sayfa 5

İclal Aydın kimdir?: Aydın, 14 Eylül 1971 tarihinde Nevşehir’de doğmuştur. Çerkes kökenli bir anne ile Elazığ’lı Kürt bir babadan dünyaya gelen İclal Aydın, annesiyle babası boşanınca Ankara'ya geldi.

 

İclal Aydın'ın Efe Kubilay ile evliliğiyle ilgili sırrı ifşa oldu! Meğer herkesten gizli boşanmış - Sayfa 6

 Liseyi Ankara'da Yenimahalle Mustafa Kemal Lisesi'nde okudu. Ortaokul ve lise yıllarını yazarak ve tiyatro çalışmaları yaparak Ankara'da geçirdi.

 

İclal Aydın'ın Efe Kubilay ile evliliğiyle ilgili sırrı ifşa oldu! Meğer herkesten gizli boşanmış - Sayfa 7

1989 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü'nü kazanıp üniversite eğitimine başladı ancak 2. sınıfta okulu bırakıp Berlin'e yerleşti.

 

İclal Aydın'ın Efe Kubilay ile evliliğiyle ilgili sırrı ifşa oldu! Meğer herkesten gizli boşanmış - Sayfa 8

1996 yılında tiyatroyu bırakarak Berlin’den Türkiye'ye döndü ve 1997 yılından itibaren televizyon projelerinde yapımcı-sunucu ve oyuncu olarak çalışmaya başladı.

 
İclal Aydın'ın Efe Kubilay ile evliliğiyle ilgili sırrı ifşa oldu! Meğer herkesten gizli boşanmış - Sayfa 9

1997 yılında Ayna grubunun “Ölünce Sevemezsem Seni” klibinde rol aldı. HBB'de gündüz kuşağında, "2'den 4'e" adında kadınlara yönelik bir program sundu.

 

İclal Aydın'ın Efe Kubilay ile evliliğiyle ilgili sırrı ifşa oldu! Meğer herkesten gizli boşanmış - Sayfa 10

1998-2000 yılları arasında da Radyo D, Radyo Cumhuriyet, Radyo Kent, BRT FM'de program yaptı. 1999'da Hayat Güzeldir programıyla BRT'ye geçti. Hayat Güzeldir programı için yazdığı günlükleri ve metinleri bir araya getirerek ilk kitabını oluşturdu.

 

İclal Aydın'ın Efe Kubilay ile evliliğiyle ilgili sırrı ifşa oldu! Meğer herkesten gizli boşanmış - Sayfa 11

2001-2013 yılları arasında önce Sabah, sonra Vatan gazetesinde söyleşiler ve günlük köşe yazıları yazdı. 2006 yılında Star TV'de yayınlanan "İki Aile" dizisinde rolünü Emre Kınay ile birlikte oynamıştır.

 

İclal Aydın'ın Efe Kubilay ile evliliğiyle ilgili sırrı ifşa oldu! Meğer herkesten gizli boşanmış - Sayfa 12

2012 yılında “Aşkın Halleri” adlı bir dizide Metin Akpınar, İpek Tuzcuoğlu ve Güven Kıraç ile başrolde oynadı. 2014 yılında “O Hayat Benim” adlı dizide Hasret karakterini canlandırdı.

KAYNAK: İNTERNET HABER

İclal Aydın Efe Kubilay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X