Samsun’un sevilen Yerel ses sanatçılarından İlyas Çavdaroğlu seçimi ezici bir çoğunlukla kazanan İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Necaattin Demirtaş’a ‘Dürüst Başkan’ isimli seçim şarkısı yapmıştı

Admin

.

Yerel televizyonlarda Uzun yıllar boyunca programlar yapan, her yaptığı program ilgiyle ve beğeniyle izlenen Ses sanatçısı İlyas Çavdaroğlu stüdyoya bu kez İyi Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Necaattin Demirtaş için girmişti.

İlkadım da çok beğenilen Sözü ve müziği kendisine ait ‘Dürüst Başkan’ isimli şarkıyı Demirtaş için seslendiren Çavdaroğlu, şarkısında Demirtaş’ın dürüstlüğüne vurgu yaparken, Demirtaş için seçim şarkısı yapan diğer sanatçılar ise Volkan Boz ve Uğurcan Gadiş oldu.

Yaptıkları müzik HDP seçim müziğiyle özdeşleştirilmeye çalışılan Volkan Boz ve Uğurcan Gadiş Samsun Özel Habere açıklama yaparak, bunun bir algı operasyonu olduğunu ifade etmişlerdi.

Hiç bir maddi karşılık beklemeden Demirtaş için seçim şarkısı yazıp seslendiren Samsun’un yerel sanatçıları kazanılan seçim zaferinde pay sahibi oldular.

 

İlkadım Demirtaş Gönülllü Sanatçılar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsunspor'un yol haritasını konuştular
Samsunspor'un yol haritasını konuştular
Kuvvetli sağanak sel ve su baskınlarına karşı dikkat! Etkisini artıracak
Kuvvetli sağanak sel ve su baskınlarına karşı dikkat! Etkisini artıracak