SPOR
Giriş Tarihi : 14-10-2019 14:09   Güncelleme : 14-10-2019 14:09

Kırklarelispor karşısında bir gol bir de asistle oynayan genç oyuncuya tebrik yağıyor. Uzun bir aradan sonra teknik direktör İrfan Buz'un ilk 11 de sahaya sürdüğü genç oyuncu, performansının yanı sıra çalışkanlılığıyla da taraftarların büyük alkışını topladı.

Yılport Samsunspor'da Enes İslam İlkin rüzgarı esiyor. Pazar günü oynanan Kırklarelispor karşılaşmasında sahaya ilk 11'de çıkan genç oyuncu, bir gol bir de asistle takımının  galibiyetinde büyük bir rol üstlendi. Uzun bir aradan sonra teknik direktör İrfan Buz'un ilk 11 de sahaya sürdüğü genç oyuncu, performansının yanı sıra çalışkanlılığıyla da taraftarların büyük alkışını topladı. 

ENES İŞTE BU 
Maç sonunda takım arkadaşları başta olmak üzere teknik ekibinde tebrik ettiği Enes İslam İlkin'in bu maçta sergilediği performansını gelecek haftalara taşıması herkesin tek beklentisi. Kırmızı beyazlı taraftarlar, sosyal medyadan genç oyuncuyu başarılı futbol ve mücadelesinden dolayı tebrik yağmuruna tuttular. Enes ise, "Daha iyi olmak için çok çalışacağım. İnşallah sezon sonunda hep beraber mutlu sona ulaşacağız" dedi.