AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Ülkemizin geleceği için hepimiz çok çalışmamız gerekli. Oturarak hiç bir şey elde edemeyiz, el ele vererek kutlu yolda birlikte ilerlemeliyiz. Başka Türkiye yok, çocuklarımıza en iyi miras güçlü ve müreffeh Türkiye bir bırakmaktır" dedi.

Admin


AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Kavak ilçesinde bayramlaşma ve bir dizi programlara katıldı.
Milletvekili Yılmaz, Mahmutbeyli Mahallesi'nde  Yusuf Şanlı, Dura Mahallesi'nde Bahri Dura'ın cenaze namazına katıldı.  Ailelere taziyelerini ileten Yılmaz, Mahmutbeyli Mahallesi'nde bir süre önce annesini kaybeden mahalle sakinlerinden eski bir dostu olan rahmetli Sefer Aydemir'in oğlu İlyas Aydemir'in evine konuk oldu. Başsağlığı dileklerini ileten Yılmaz, geçmiş günlerden sohbetti, aile efratlarıyla vakit geçirdi. Ailenin Milletvekili Yılmaz ile yıllar öncesinden çekilen fotoğraflarını göstermeleri ise anıları canlandırdı.
Kavak programına Atatürk Parkı'nda vatandaşlar ve teşkilat üyeleriyle bayramlaşma ile devam edildi. Bayramlaşmaya katılanlarla tek tek selamlaşan Yılmaz, burada yaptığı konuşmada Kavak ilçesinin Samsun'un en çok gelişen ilçeleri arasında olduğunu ve bir çok yatırımla geleceğe emin adımlarla ilerlediğini vurguladı.

AK Parti Samsun Milletvekili Yılmaz Ülkemizin geleceği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsunspor Hazırlık Kampını tamamladı
Samsunspor Hazırlık Kampını tamamladı
Fındık bu gün ne kadar?
Fındık bu gün ne kadar?